دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ,2 August 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۷
رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان عنوان کرد؛
ایجاد نشاط سیاسی و اجتماعی ورزشکاران با حضور در پای صندوق های رأی/ جامعه ورزش به نیابت از مرد میدان در انتخابات شرکت می کند
 
محمد رضا گمشادزایی گفت: جامعه بزرگ ورزش سراوان به نیابت از مرد میدام شهید حاج قاسم سلیمانی در انتخابات شرکت می کند و با به نمایش گذاشتن منش پهلوانی بار دیگر باعث نا امیدی دشمنان اسلام و نظام خواهند شد.
به گزارش عصرهامون؛ محمد رضا گمشادزایی رئیس اداره ورزش و امور جوانان سراوان در گفت و گو با شستون بیان کرد: در آستانه یک رقابت یعنی حضور در انتخابات قرار گرفته ایم و همچون سنوات گذشته که با صلابت و شور و شوق فراوان برای سربلندی میهن اسلامی ایران پهلوان منشانه حضور می یافتیم این بار نیز برای عزت و شکوه ایران پای صندوق های رأی حاضر می شویم.

وی افزود: جامعه بزرگ ورزش سراوان برای نشاط سیاسی و اجتماعی مانند گذشته در 28 خرداد حماسه ای دیگر رقم خواهند زد و مشارکت حداکثری در انتخابات خواهند داشت و این موضوع را در تمامی صحنه های ملی که نیاز به مشارکت بوده نشان داده اند.

این مقام مسئول گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از زمان شکل گیری انقلاب در تلاش بودند تا با پیاده سازی برنامه های خود ملت ایران را از انقلاب  دلزده کنند اما ملت ایران گول شانتاژ رسانه ای و تبلیغات آنها را نمی خورند و در پازل دشمن بازی نخواهند کرد چرا که برای رسیدن به قله عزتمندی و شکوه شهدای زیادی را فدای انقلاب کرده ایم.


گمشادزایی با اشاره به اینکه ملت ایران پاسدار خون شهدا هستند، خاطر نشان کر: ورزشکاران در انتخابات پیش رو به نیابت از مرد میدان شهید سرافزار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در پای صندوق های رأی حضور دارند تا اعلام کنند ذره ای از آرمان های انقلاب و شهدا کوتاه نخواهند آمد.

وی اذعان کرد: با حضور در پای صندوق های رأی و با یک انگشت جوهری باعث نا امیدی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ایران می شویم.

رئیس اداره ورزش و جوانان سراوان بیان کرد: توصیه می شود مردم در انتخاب خود دقت کافی را داشته باشند و فردی را انتخاب کنند که حافظ آرمان های انقلاب و شهدا و توانایی کافی برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی که امروز گریبانگیر اقشار مختلف جامعه شده و دشمن از این طریق در حال توطئه هست، را دارا باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۵۳۷


ارسال