چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶
امام جمعه اهل سنت مسجد نبی اکرم (ص) مهرستان:
مشارکت حداکثری در انتخابات سبب تحکیم نظام و نا امیدی دشمن می شود/ لبیک مردم سیستان و بلوچستان به ندای پدر معنوی خود
 
مولوی کرد گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران به عنوان یک پدر از مردم انتظار دارند تا در انتخابات حضور پرشور داشته باشند و مردم سیستان و بلوچستان از آنجایی که برای مراجع دینی حرمت قائل هستند مشارکت حداکثری خواهند داشت.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی عبدالله کرد امام جمعه اهل سنت مسجد حضرت نبی اکرم (ص) مهرستان در گفتگو با شستون بیان کرد: حضور مردم در پای صندوق‌های رای سبب تحکیم نظام و موجب ناامیدی دشمنان اسلام و انقلاب در داخل و خارج از کشور می شود.

وی افزود: به عنوان یک شهروند ایرانی برای تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در پای صندوق‌های رای حضور پرشور و مشارکت  حداکثری خواهیم داشت.

امام جمعه اهل سنت مسجد نبی اکرم (ص) مهرستان اضافه کرد: شاید در بین مردم اختلاف سلیقه های سیاسی وجود داشته باشد که همین طور است اما این موضوع دال بر این نمی‌شود که حضور در انتخابات کمرنگ باشد و مردم مرزی سیستان و بلوچستان حضور پررنگ در انتخابات ریاست جمهوری در ۲۸ خرداد ماه خواهند داشت.

مولوی کرد ادامه داد: دین اسلام و شریعت تاکید به انتخاب آگاهانه داشته است پس باید یک فرد مومن و خداجوی را که به فکر آبادانی ملک خویش و به فکر مواضع سیاسی، اقتصادی و اجتماعی مردم خود است را انتخاب کنیم و ما نیز خواهان این هستیم که مردم طبق فرامین اسلامی و قرآنی انتخاب اصلح داشته باشد تا یک فرد مومن، مدیر، مدبر و امانتدار که این مسئولیت بزرگ را به وی به امانت بسپاریم روی کار بیاید تا مشکلات جامعه از قبیل مشکلات معیشتی و اقتصادی کم کم رفع شود .

وی خاطر نشان کرد: مردم با انتخاب آگاهانه خود در مدیریت کلان کشور سهیم هستند و با یک انتخاب آگاهانه و اصلح باعث رفع مشکلات می شوند، انتخاب آگاهانه همان بینش و دانشی است که در برنامه‌ها و مناظرات که از طریق فضای مجازی رسانه ملی در حال انتشار است مشخص می‌شود که مردم ما چقدر نسبت به این موارد آگاه هستند و دست به انتخاب آگاهانه می زنند.

امام جمعه اهل سنت مسجد نبی اکرم (ص) مهرستان گفت: دشمن از حضور مردم پای صندوق‌های رای ۱۰۰% هراس دارد و تلاش می‌کند تا دستاوردها و خدمات چندین ساله انقلا اسلامی ایران را نادیده بگیرد یا کمرنگ جلوه دهد اما مردم پای صندوق‌های رای حضور خواهند یافت و دشمن به آرزوی خود نخواهد رسید .

مولوی کرد اذعان کرد: مقام معظم رهبری یک مرجع دینی است و مردم سیستان و بلوچستان به مرجع دینی خود حرمت قائل هستند، رهبر انقلاب یک فرد آگاه مدیر مدبر هستند که به عنوان یک پدر انتظار دارند مردم در انتخابات حضور  پرشور داشته باشند، مردم نصایح ایشان را گوش خواهند داد و به ندای پدر معنوی خود لبیک خواهند گفت.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۱۲


ارسال