چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴
یکی از هنرمندان سراوانی مطرح کرد؛
حضور حداکثری مردم در نمایش زنده 28 خرداد/ شرکت در انتخابات باعث تحول جامعه می شود
 
سینا مرزبان گفت: ملت ایران در 28 خرداد ضمن مشارکت حداکثری در پای صندوق های رأی با یک انگشت جوهری هنر خود را به رخ جهانیان خواهند کشاند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ هنرمندان به عنوان مبلغان دموکراسی و پایه های فرهنگی میان مردم از محبوبیت خاصی برخوردار هستند و می توانند در افکار عمومی برای همراهی و مشارکت در راستای آبادانی جامعه نقش موثری را ایفا کنند.
 
از آنجایی که شرکت در انتخابات برای استقلال و مستحکم شدن پایه های اجتماعی جامعه موثر است، اقشار مختلف با حضور حداکثری در این صحنه می توانند با انتخاب اصلح افرادی که دارای توانمندی بالا در جهت رفع مشکلات مردم به ویژه در حوزه معیشت و اقتصاد را دارند برگزینند تا بار دیگر دسیسه های سران کفر نقش بر آب شود.

با این اوصاف یکی از هنرمندان مطرح سراوانی ضمن دعوت مردم به حضور پرشور و مشارکت حداکثری مردم به ویژه قوم بلوچ در انتخابات نوید این را داد که با حضور در پای صندوق های رأی در راستای منافع ملی و حل مشکلات گام برخواهند داشت تا هم به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفته باشند و هم از حق طبیعی، سیاسی و اجتماعی که بر عهده آنها برای تعیین در سرنوشت خود در نظر گرفته شده، بهره کافی را برده باشند.

28 خرداد؛ روز تاریخ ساز و سرنوشت ساز ملت ایران
سینا مرزبان یکی از هنرمندان مطرح سراوانی در گفت و گو با شستون بیان کرد: 28 خرداد یک روز تاریخ ساز و سرنوشت ساز برای ملت بزرگ ایران به شمار می رود و مردم ایران اسلامی با حضور در پای صندوق های رأی و به نمایش گذاشتن شور انتخاباتی در این روز بار دیگر باعث یأس دشمنان نظام و انقلاب خواهند شد و این موضوع را مشارکت حداکثری در آن روز به جهانیان نشان خواهند داد.

وی افزود: شرکت در انتخابات یکی از راه های جبران مشکلات و ایجاد تغییر و تحول در جامعه است، کشورمان به جای اینکه مانند سال های پیش از انقلاب فقط لقب ژاندارم منطقه را یدک بکشد به اذعان همگان، رقیب بسیار سخت آمریکا است و با حضور در پای صندوق های رأی ضمن اینکه وفادارای خود را به نظام، انقلاب و آرمان های امام و شهدا به نمایش می گذاریم، به آمریکا و سراوان کفر نشان می دهیم که هنرمندان ایران زمین به ویژه قوم بلوچ تا پای جان پای نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند ماند.

انگشت جوهری؛ هنر ملت ایران در 28 خرداد

این هنرمند مطرح سراوانی عنوان کرد: در گذشته برای به ثمر رسیدن و بالنده شدن کشور و انقلاب افراد زیادی با جان فشانی و نثار خون برای تنومند شدن درخت انقلاب هنرنمایی کردند  حال نوبت نسل جدید انقلاب است که با انگشت جوهری خود هنری دیگر از ملت ایران را در جهان بازتاب دهند.

مرزبان گفت: اگرمی خواهیم به پیروزی دست پیدا کنیم و مشت محکمی بر دهان دشمن بزنیم  و باعث نا امیدی دشمن شویم یکی از راه های آن شرکت درانتخابات است و از آنجایی که حضرت آقا میفرمایند در این 42 سال دستور کار تبلیغاتی دشمنان اینگونه بوده که قبل از انتخابات می‌گویند مردم شرکت نخواهند کرد، بعد از شرکت مردم در انتخابات می‌گویند انتخابات مهندسی‌شده بوده و در مورد فرد انتخاب شده به عنوان رئیس‌جمهور هم می‌گویند او اختیاری ندارد؛ پس حضور درانتخابات و ناامید کردن دشمن بسیار مهم است.

وی خاطر نشان کرد: هنرمندان زبان گویای یک ملت هستند همانطورکه انتخابات مسئله بسیار مهم، اساسی و تعین کننده ای است، هنرمندان نیز در برابر شهر و کشور خود مسئول هستند تا با انتخاب های اصلح و تشویق مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات افراد کارآمد را پای کرسی بنشانند.

وی اذعان کرد: برگزاری انتخابات در ایران، یعنی در ایران اسلامی مردم سالاری دینی ترویج دارد ودارای اهمیت است، مردم خود دومین مقام رسمی کشور را انتخاب می کنند تا به اثبات برسانند حکومت دیکتاتوری درجمهوری اسلامی ایران جایگاهی ندارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۶۴


ارسال