چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ,16 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۸
فرمانده سپاه سراوان خبرداد؛
نا امن شدن حاشیه امن سارقین با فعال سازی گشت های محله محور بسیج در سراوان
 
احمد مالدار گفت: گشت های محله محور بسیج برای برقراری امنیت پایدار و ناامن شدن حاشیه امن سارقین فعال شده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، اخیرا برخی از ساکنین روستاهای حاشیه شهر سراوان از افزایش سرقت ها به ویژه سرقت موتورسیکلت به صورت مسلحانه ابراز گلایه و خواستار برخورد قاطع با بزنم زنندگان امنیت اجتماعی این مناطق شدند.

در همین راستا احمد مالدار فرمانده سپاه سراوان به خبرنگار ما گفت: گشت های محله محور بسیج برای امنیت پایدار منطقه و برای ایجاد نا امنی حاشیه امنی که سارقین در روستاهای حاشیه شهر برای خود به وجود آورده اند، بار دیگر فعال شده اند.

وی افزود: در این برهه از زمان نمی توان نقش موثر گشت های محله محور بسیج را در کاهش آسیب های اجتماعی انکار کرد چرا که این گشت ها به عنوان کمک به نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت محلات تشکیل شده است.

فرمانده سپاه سراوان گفت: بسیجیان تلاشگر سراوانی بدون هیچ گونه دستمزدی در برخی از ساعات شبانه روز در محلات آلوده گشت زنی می کنند تا دست سارقین از اموال مردم کوتاه شود.

مالدار خاطر نشان کرد: با توجه به فعال بودن گشت های محله محور در سطح شهر سراوان در دو ماهه اخیر حدود چهار سارق مسلح و قاتل توسط گشت ها در محله بخشان، و روستا های جهاد آباد، غفور آباد و دزک شناسایی و دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراکز قضایی شدند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۶۸۷


ارسال