شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ ,31 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی گفت: دشمن توسط رسانه های زهرآگین در تلاش است تا با بزرگ نمایی تحریم ها و مشکلات اقتصادی که خود آنها به وجود آورده اند، انتخابات در ایران را کمرنگ کنند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از شستون، حجت الاسلام و المسلمین مراد نورایی یار امام جمعه موقت سراوان با اشاره به اینکه روز دختر به یمن میلاد حضرت معصومه (س) نامگذاری شده است، بیان کرد:دختران و بانوان از خانواده رسالت الگوپذیر هستند که در بحث حجب، حیا، عفت و دانش چگونه زندگی می کردند.

وی افزود: دختران و بانوان را نباید خانه نشین و از کسب علم منع کرد پس باید در علم و دانش نیز باید از اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در چهارچوب قوانین دینی و اسلامی بهره برد.

امام جمعه موقت سراوان گفت: یک آزمون سرنوشت ساز در پیش رو داریم به نام انتخابات؛ انتخاباتی که برای ما و هم برای دشمنان دارای اهمیت است، در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای مردم و رای مردم ارزش قایل می شود.

حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار اضافه کرد: انگشت جوهری ما در انتخابات دارای ارزش است، که حضور و شرکت در انتخابات به گفته امام خمینی (ره) یک وظیفه الهی است.

وی خاطر نشان کرد: مشارکت حداکثری در پای صندوق های رأی یک امر مقدس است، به عنوان یک ملت که در کشور ایران زندگی می کنیم، وظیفه ملی تک تک آحاد ملت است که در انتخابات شرکت کنند.

امام جمعه موقت سراوان ادامه داد:هم از جمهوریت و اسلامیت در پای صندوق های رأی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری دفاع خواهیم کرد، به کوری چشم شبکه های معاند که از ۲ ماه قبل تبلیغ رای بی رای می کنند، آگاه باشید که رای تک تک ایرانیان مهم است پس لازم است که حضور پر شور و مشارکت حداکثری داشته باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین نورایی یار خاطر نشان کرد: دولت آینده به پشتوانه ملت گفتمان چانه زنی و دیپلماسی خود را محکم و قوی خواهد شد چرا که امروز جنگ جنگ رسانه و دیپلماسی است، تحریم های ظالمانه ای که خود آنان تحمیل کردند و مشکلات اقتصادی که به وجود آورند توسط رسانه های زهر آگین خود بزرگ نمایی می کنند تا ملت مبارز ایران را از حضور در انتخابات بازگردانند.

وی اذعان کرد:اگر توجه داشته باشیم تمام رسانه های معاند و ضد انقلاب تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا مشارکت در انتخابات را کم کردند، شاید با کاندیدی مخالف باشیم اما با اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مخالف نیستیم پس رای ما رای به نظام، جمهوریت و اسلامیت است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۷۳۰


ارسال