چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ,20 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۶
امام جمعه موقت اهل سنت گلشن مطرح کرد:
ایجاد یأس و نا امیدی هدف دشمن برای شرکت نکردن مردم در انتخابات/ انتخاب اصلح راه برون رفت از مشکلات معیشتی و تحریم خواهد بود
 
مولوی مجیب الرحمن رئیسی گفت: برای برون رفت از مشکلات معیشتی و تحریم های اقتصادی فردی را انتخاب کنیم که انقلابی باشد و تحت تاثیر دشمنان قرار نگیرد.
به گزارش عصرهامون؛ امام جمعه موقت اهل سنت گلشن در گفت و گو با شستون بیان کرد: یکی از ویژگی های نظام اسلامی این است که مردم در تعیین سرنوشت خود دخیل و سهیم هستند از بالاترین مقام در کشور که مقام معظم رهبری باشد تا شوراهای روستا و شهر توسط آرای مردم انتخاب می شوند.

وی افزود:شرکت در انتخابات و رای دادن یکی از وظایف ملی ما است که در این کشور زندگی می کنیم؛ نیاز است که حضور حداکثری را در پای صندوق های رای داشته باشیم و نبایدتحت تاثیر تبلیغات معاندین نظام و دشمنان انقلاب اسلامی که از خارج تعیین تکلیف می کنند، قرار گیریم.

امام جمعه موقت اهل سنت گلشن گفت: دشمن تلاش می کند با ترفند های مختلف مردم را نا امید و فضای یأس را در جامعه ایران اسلامی حاکم تا ملت فهیم ایران در انتخابات شرکت نکنند، حضور نداشتن در پای صندوق های رای سبب می شود که دشمنان خوشحال و دوستان نظام ناراحت شوند.

مولوی رئیسی ادامه داد: شرکت نکردن در انتخابات موجب می شود که دشمن به خود جرعت فتنه انگیزی در ایران را می دهد پس وظیفه داریم حضور حداکثری در پای صندوق های رای داشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: از میان کاندیدای شورای شهر و روستا و ریاست جمهوری شخصی را انتخاب کنیم که صفاتی که مقام معظم رهبری بیان فرموده اند را دارا باشند و از میان این افراد فرد اصلح تر که دارای شایشستگی بیشتری است را انتخاب کنیم اگر نمیدانیم چه کسی را انتخابات کنیم از افراد صاحب علم جویا شویم.

امام جمعه موقت اهل سنت گلشن اذعان کرد: بزرگ ترین ویژگی فرد اصلاح این است که انقلابی باشد، تحت تاثیر دشمنان قرار نگیرد،تکیه اش بر داخل و به خارج وابسته نباشد تا در اوضاع کنونی و در وضعیت تحریم اقتصادی و مشکلات معیشتی برای برون رفت کشور از این مشکلات برنامه های مناسبی را ترسیم کرده را انتخاب کنیم.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۸۸۷۲


ارسال