فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان؛

حماسه ای وحدت آفرین توسط مردم شیعه و سنی جنوب شرق در ۲۸ خرداد رقم خواهد خورد/ لبیک اهالی سیستان و بلوچستان به ندای رهبر معظم انقلاب در انتخابا

27 خرداد 1400 ساعت 13:44

حسین نکویی گفت:غیور مردان و سلحشوران سیستان و بلوچستانی با یک وحدت مثال زدنی که در تمام کشور زبانزد خاص و عام است بدون در نظر گرفتن مسائل قومی و مذهبی و سیاسی بار دیگر در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و همراهی با انقلاب اسلامی در پای صندوق های رای حاضر می شوند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان غرب خواهند زد‌.


به گزارش عصرهامون؛ حسین نکویی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان در گفت و گو با شستون بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی در تلاش هستند تا با دلسرد کردن مردم، آنها را از حضور در پای صندوق‌های رای منصرف کنند و حضور مردم را کمرنگ جلوه دهند اما مردم آگاه و بصیر ایران اسلامی به ویژه مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان با حضور گسترده در پای صندوق‌های رای این موضوع را را یک امر ضروری دانسته و با رعایت پروتکل های بهداشتی در پای صندوق‌های رای حاضر می شوند تا در سرنوشت کشور خود سهیم باشند.

وی افزود: مردم ایران می‌دانند شرکت در انتخابات یعنی شرکت در تعیین سرنوشت خود، پس رای دادن را یک رسالت و یک وظیفه ملی و شرعی و انتخابات را فرصت مناسبی برای نشان دادن همبستگی و وحدت و به نمایش گذاشتن اقتدار ملی و عزت ایران اسلامی می دانند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مهرستان ادامه داد: مردم با حضور در پای صندوق های رای به دشمن نشان خواهند داد که ذره‌ای از آرمان‌های امام و انقلاب و شهدا کوتاه نیامده و همچنان پایبند به آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند و در حقیقت نشان می دهند که دموکراسی یعنی اینکه خود مردم در تعیین سرنوشت کشور و سرنوشت خود سهیم هستند‌.

نکویی خاطر نشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با بهره گیری از فضای تبلیغاتی و رسانه ای در تلاش هستند تا با ایجاد یک جنگ روانی مردم را دلسرد کرده و دستاوردهای انقلاب را نادیده بگیرند اما مردم با مشارکت بالای خود این بار نیز در پای صندوق‌های رای اهداف استکبار جهانی و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را نقش بر آب خواهند کرد.

وی اذعان کرد: مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان بار دیگر در سایه همدلی و وحدت آماده خلق حماسه ای دیگر هستند تا دشمنان کور دل انقلاب اسلامی که توانایی دیدن وحدت و یکپارچگی ملت ایران را در صحنه های ملی مانند انتخابات و راهپیمایی ها و مناسبات دینی و مذهبی ندارند این بار هم به رخ جهانیان بکشانند و بار دیگر استقلال و آزادی خود را به نمایش بگذارند.

این مقام مسئول گفت: غیور مردان و سلحشوران سیستان و بلوچستانی با یک وحدت مثال زدنی که در تمام کشور زبانزد خاص و عام است بدون در نظر گرفتن مسائل قومی و مذهبی و سیاسی بار دیگر در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و همراهی با انقلاب اسلامی در پای صندوق های رای حاضر می شوند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان غرب خواهند زد‌.

انتهای پیام/


کد مطلب: 138974

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/video/138974/حماسه-وحدت-آفرین-توسط-مردم-شیعه-سنی-جنوب-شرق-۲۸-خرداد-رقم-خواهد-خورد-لبیک-اهالی-سیستان-بلوچستان-ندای-رهبر-معظم-انقلاب-انتخابا

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/