پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ تير ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۶
مشاور مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان خبر داد؛
ویزیت رایگان 150 شهروند سراوانی توسط پرشکان جهادگر سپاه/ راه اندازی بانک امانات اقدام ارزشمند برای کمک به بیماران کرونایی است
 
بهمن دهواری گفت: 150 نفر از شهروندان سراوانی در درمانگاه جمعیت هلال احمر به صورت رایگان توسط پزشکان جهادگر سپاه ویزیت شدند.
به گزارش عصرهامون؛ بهمن دهواری مشاور مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در گفت و گو با شستون ضمن قدر دانی از امام جمعه سراوان و فرمانده سپاه شهرستان جهت همکاری و راه اندازی درمانگاه هلال احمر، بیان کرد: با توجه به افزایش شمار مبتلایان به کرونا در شهرستان بیماران در این درمانگاه به صورت رایگان ویزیت می شوند.

وی افزود: همچنین تزریقات، پانسمان و دارو نیز در این درمانگاه به صورت رایگان در اختیار بیماران و شهروندان قرار گرفته که در حال حاضر پس از گذشت سه روز بیش از 150 نفر از شهروندان سراوانی ویزیت شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر سراوان گفت: راه اندازی بانک امانات یکی دیگر از اقدامات ارزشمندی است که در این شهرستان صورت گرفته که 45 دستگاه کپسول و 45 دستگاه مانومتر توسط خانم قورزایی و مشتاق در اختیارمان قرار داده شده اما روز گذشته با توجه به مراجعه زیاد شهروندان کپسول ها به اتمام رسیده است.

دهواری خاطر نشان کرد: طبق شنیده ها اکسیژن ساز و دستگاه اکسیژن پر کن سراوان خراب شده که نیاز  مبرم به تجهیزات پزشکی از قبیل دستگاه مانومتر، کپسول اکسیژن، دستگاه اکسیژن ساز و پاکسی اکسیژن احساس می شود لذا از تمامی افراد نیکوکار و خیر خواسته می شود برای رفع این خلاء مساعدت داشته باشند.

وی اذعان کرد: شهروندان سراوانی در بحران ها ثابت کرده اند که با همدلی و اتحاد در کنار همنوعان خود هستند لذا این بار نیز از شهروندان سراوانی خواستاریم چنانچه کپسول اکسیژن بلا استفاده در منزل دارند می توانند در اختیار بانک امانات جمعیت هلال احمر قرار دهند تا افراد نیازمند بتوانند از آن استفاده کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۳۹۷۵۵


ارسال