يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ,26 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
در پی کشته شدند چندین نفر در گلشن که موجی از نگرانی را در این خطه از کشوی به وجود آورده، مردم خواستار شناسایی و برخورد قانونی با عامل یا عاملین جنایات رخ داده شدند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون، در روزهای اخیر قتل های پی در پی در گلشن به وقوع پیوست که موجی از اعتراضات شهروندان این خطه از کشور را به دنبال داشت.

برخی در فضای مجازی قتل های رخ داده در گلشن را زنجیره ای عنوان می کنند و که این امر خود موجب تشدید اضطراب ساکنین این شهر شد تاجایی که شهروندان گلشنی در اعتراض به وضع به وجود آمده خواستار شناسایی عاملین جنایت های به وقوع پیوسته شدند.

قتل های رخ داده در گلشن زنجیره ای نیست

مهران محمودی بخشدار گلشن در گفت و گو با خبرنگار ما، با اشاره به اینکه قتل های رخ داده در این منطقه هیچ یک وابسته به یکدیگر نبوده که قتل زنجیره ای باشد، بیان کرد: برخی در فضای مجازی ذهن مردم را مخدوش کرده اند که  قتل ها زنجیره ای بوده اما پس از بررسی های لازم مشخص شده که برخی از قتل ها به علت خصومت شخصی و یا مواد مخدر بوده است.

وی اضافه کرد: تنها قتلی که مشکوک به نظر می رسد، کشته شدن نوجوان ۱۸ ساله در نخلستان های گلشن بوده که در چند روز اخیر به وقوع پیوسته که پیگیر موضوع هستیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه  همزمانی قتل های رخ داده با یکدیگر موجب به وجود آمدن یک سری نارضایتی ها بین مردم شده که به حق است، ادامه داد: با تمام توان و تلاش نیروهای اطلاعاتی، امنیتی، انتظامی در گلشن پیگیر این موضوع برای پیدا کردن قاتل یا قاتلین هستیم اما به مردم گلشن اعلام می شود قتل موضوعی نیست که در بازه زمانی یک یا ۲ روزه به سرانجام برسد.

محمودی از حضور دبیر شورای تامین و جانشین فرمانده انتظامی استان برای بررسی قتل های رخ داده در گلشن خبر داد و گفت: هدف ما این است که مجرم یا مجرمین را دستگیر و برای برخورد قانونی به مقامات قضایی تحویل دهیم.

وی خاطر نشان کرد: مردم یقین داشته باشند که برای شناسایی قاتل و یا قاتلین به صورت شبانه روزی در تلاش هستیم و برای دستگیری و مجازات آنها از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

فرماندار گلشن با اشاره به آرامش حاکم در این شهر، از شهروندان خواست تا همکاری لازم را جهت شناسایی و دستگیر مجرم و مجرمین  داشته باشند.

محمودی اذعان کرد:  این نوع حرکات در مردم اثر منفی نخواهد گذاشت اما یقینا در پیشبرد اهداف خدمات رسانی مضر است.

وی با بیان اینکه شهروندان نگران نباشند تا آنجایی که مطلع باشیم اجازه توهین و تعرض به مردم را نخواهیم داد، افزود: از دست دادن عزیزان سخت است اما از شهروندان می خواهیم اگر متوجه تهدیدات و یا از مکان اخفای قاتل یا قاتلین مطلع شده اند به هیچ عنوان خود اقدام نکنند، و موضوع را سریعا به مقامات نظامی اطلاع دهند تا قانون وارد عمل شود.

این مقام مسئول ادامه داد: اگرچه بررسی و شناسایی قاتل و یا قاتلین زمان بر هست اما در این مدت اندک توانسته ایم سرنخ های خوبی به دست آوریم، افرادی دستگیری وافراد مطلع با موضوعات قتل شناسایی و رصد کنیم پس مردم با نیروهای امنیتی و نظامی همگام و همراه باشند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۰۹۱


ارسال