پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸
در روزهای پایانی دولت دوازدهم انجام شد؛
شوی تبلیغاتی در خصوص تکمیل و بهره برداری از پروژه های نیمه تمام عمرانی/ کارنامه خالی دولتی ها با افتتاح پل ماشکید پر می شود
 
پل ماشکید قرار است پس از یازده سال با حضور استاندار سیستان و بلوچستان به بهره برداری برسد اما مردم مهرستان معتقد هستند این پل فاقد استانداردهای لازم است و صرفا برای تکمیل کردن کارنامه خالی دولت دوازدهم در این منطقه رسماً افتتاح می شود.
به گزارش عصرهامون؛ به گزارش شستون؛ در حالی پل ماشکید که پس یک دهه انتظار قرار است با حضور مسیولین استانی در روزهای آینده به بهره برداری برسد که موجب نارضایتی اهالی این خطه از کشور شده است.

یکی از ساکنین از منطقه با ارسال تصاویر و فیلم به این پایگاه خبری، از حیف و میل بیت المال به شیوه دولتی خبر داده و گفته که آسفالت پل از استاندار کافی برخورد نبوده و هنگام بارندگی به آن خسارت وارد می شود.

به گفته اهالی مهرستان پل ماشکید در حالی قرار است افتتاح شود که شانه خاکی و گارد ریل ندارد و این امر نیز گلایه و نارضایتی مهرستانی ها را به دنبال داشته دارد.

فیلم ها و تصاویر ارسالی از ورودی و خروجی پل ماشکید  از سوی شهروندان مهرستانی نشان می دهد خاک برداری غیر اصولی از بستر رودخانه منجر به فرسایش خاک می شود و در نهایت آب به زیر ستونهای پل نفوذ خواهد کرد.سعید ملازهی رئیس اداره راه و شهرسازی مهرستان در این رابطه به خبرنگار ما گفت: پل ماشکید با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان پس از یازده سال در روزهای آینده با حضور استاندار سیستان و بلوچستان به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

وی افزود: این پل دارای استانداردهای لازم است و برای مرحله به مرحله آن  آزمایش و مجوز های مربوطه اخذ شده، همچنین آسفالت به کار رفته در این پروژه آسفالت گرم و کارخانه ای است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: عده ای افراد معرض در شبکه های اجتماعی در حال  جو‌ سازی هستند اما هر فردی ابهامی در این رابطه دارد می تواند به اداره راه و شهرسازی مراجعه کند چرا که تمامی موارد مسجل و قابل ارائه است.

ملازهی گفت: رودخانه ماشکید یکی از رودخانه هایی است که هنگام بارندگی طغیان و موجب مسدود شدند این مسیر می شد و با قطع مسیر مهرستان_ایرانشهر و سرباز مردم چندین رو برای بازگشایی مجدد معطل بودند حتی چندین مادر باردار به همین دلیل جان خود را از دست داده اند.

وی اذعان کرد: اما با احداث پل بسیاری از مشکلات حل شده است، چنانچه پل ماشکید اگر در حال حاضر احداث می شد نیازمند ۵۰ میلیارد اعتبار بود اما توانسته ایم با ۱۰ میلیارد تومان این کار را به سرانجام برسانیم.برای مشاهده فیلم اینجا را کلیک کنید

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۴۰۲۱۲


ارسال