شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ ,23 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۶
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در جمع صمیمی فعالان قرآنی و فرهنگی عنوان کرد؛
با دیدن ساختمان اداره ارشاد زابل متاثر شدم/ بیمه هنرمندان و خبرنگاران در حـال بررسی است
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: با دیدن وضعیت ساختمان اداره ارشاد زابل خیلی متاثر شدم این ساختمان در شان این اداره فرهنگی و هنری نیست.
به گزارش سرویس اجتماعی عصر هامون به نقل از اوشیدا: نشست صمیمی اصحاب رسانه، انجمن‌های فــرهنگی، هنری و قـرآنی شهرستان زابــل با حسین مسگرانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان روز گذشته در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه زابل تشکیل شد.

این نشست با حضور حلیمه عالی نماینده مــردم سیستان، ناظری فــرماندار ویژه زابل و فعالان عرصه رسانه ،قلم ، انجمن های فرهنگی و قرآنی برگزار شد.

هوشنگ ناظــری فرماندار ویژه زابـل در این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار نمود: هفته دولت بهترین فرصت برای محاسبه و بیان خدمات و دستاوردهای دولت به مردم است‌.

ناظری با اشاره به شخصیت والای شهید رجایی، خاطرنشان کرد: شهید رجایی که خود را خادم مردم می‌دانست، انسانی ولایت‌مدار، ساد‌ه‌زیست و مردم‌دار بود.

وی بیان کرد: بزرگداشت اسطوره های صداقت و تعهد، شهیدان رجایی و باهنر ارج نهادن به دولتمردانی است که صادقانه و عاشقانه، با همت و بی منت ردای مقدس خادمی نظام و ملت را به تن کرده اند.

در ادامه این نشست حسین مسگرانی مــدیرکــل مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان با اظهار تاسف از وضعیت اداره ارشاد زابل گفت: با دیدن وضعیت ساختمان اداره ارشاد زابل خیلی متاثر شدم این ساختمان در شان این اداره فرهنگی و هنری نیست.

مسگرانی با بیان اینکه از ناشران و فعالیت های فرهنگی حمایت می کنیم ،اظهار کرد: بیمه هنرمندان و خبرنگاران در حـال پیگیری و بررسی می باشد .

وی با اشاره به اینکه باید با همکاری و همدلی چهره فرهنگی سیستان را تغییر دهیم ،افزود: بزودی کنگره شعرسیستان و یعقوب لیث و همچنین سینمای جوان در زابل احیاء خواهد شد.

در پایان نمایندگان عرصه های قرآنی،فرهنگی هر کدام به بیان مشکلات و نکته نظراتی پرداختند.
صیادی نماینده موسسات قرآنی به بیان پاره ای از مشکلات و دغدغه های فعالن حوزه قرآنی در سیستان اشاره کرد.
اویسی و رضایی نماینده نویسندگان
محمودی نماینده انجمن شاعران سیستان
حسینی نماینده اصحاب رسانه نیز در این نشست به مشکلات و دغدغه های فعالان رسانه و مطبوعات در سیستان اشاره کرد.

انتهای پیام/0720
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۳۶۰۶


ارسال