پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۰۰
رئیس اداره راه و شهرسازی مهرستان خبر داد:
اجرای عملیات روکش آسفالت در محور ارتباطی مهرستان- سرباز
 
رئیس اداره راه و شهرسازی مهرستان از اجرای عملیات روکش آسفالت در محور ارتباطی مهرستان – سرباز از کیلومتر 43 تا 48 خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از با مهرستان، محمد صالح بارانزهی ؛رئیس اداره راه و شهرسازی مهرستان با اعلام این خبر گفت: با توجه به وضعیت نامناسب آسفالت محور مواصلاتی مهرستان به سرباز عملیات روکش آسفالت این مسیر از کیلومتر 43 تا 48 در دست اجرا است.
وی با اشاره به کمبود امکانات در اجرای این پروژه افزود: 10 کیلومتر از محور ارتباطی مهرستان – سرباز نیاز به روکش آسفالت دارد اما بدلیل کمبود امکانات و تجهیزات از جمله نبود قیر فعلاً روکش آسفالت 5 کیلومتر از این محور مواصلاتی در حال اجرا می باشد.
بارانزهی در ادامه بیان کرد: برای اجرای طرح روکش آسفالت محور مواصلاتی مهرستان- سرباز در مجموع یک میلیارد تومان اعتبار از محل اعتبارات استانی به این پروژه اختصاص یافته است.
رئیس اداره راه و شهرسازی مهرستان ابراز امیدواری کرد: با تامین به موقع قیر بتوانیم روکش آسفالت کل مسیر 10 کیلومتر را اجرا کنیم.
وی به منظور جلوگیری از بروز هرگونه حادثه احتمالی از کلیه رانندگان و همشریان که قصد تردد از محور مذکور را دارند خواست: ضمن توجه به علائم هشدار دهنده و همکاری با عوامل راهداری با احتیاط کامل تردد نمایند
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۵۳۱۶
مرجع : http://bamehrestan.ir/


ارسال