پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ,2 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۹
جانشین فرمانده انتطامی مهرستان خبر داد؛
دستگیری سارق حرفه ای با ۱۸ فقره سرقت
 
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان از دستگیری سارق حرفه ای با ۱۸ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از با مهرستان، سرهنگ دوم اسماعیل میر در تشریح این خبر گفت: ماموران نیروی انتظامی شهرستان مهرستان در راستای ایجاد و ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح شهرستان و مقابله با معضل سرقت، احدی از سارقان سابقه دار را در این شهرستان شناسایی کردند.
وی افزود: در راستای پیگیری پرونده های سرقت و کشف آنها با اشراف اطلاعاتی مخفیگاه این متهم توسط پرسنل انتظامی این شهرستان شناسایی و طی یک عملیات هدفمند، این فرد دستگیر شد.
وی با اشاره به ۱۸ فقره سرقت صورت گرفته توسط این سارق تصریح کرد: در تحقیقات صورت گرفته توسط کاراگاهان پلیس آگاهی شهرستان، سارق دستگیر شده به ۱۸ فقره سرقت شامل، سرقت منزل و مغازه اعتراف کرد.
میر افزود: سارق حرفه ای پس از دستگیری و تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان با اشاره به اینکه تلاش های پلیس برای شناسایی و دستگیری متهمان همچنان با جدیت ادامه دارد، خاطرنشان کرد: تامین آرامش و آسایش شهروندان و برخورد با متخلفان، افتخاری بس عظیم برای پلیس است و نیروی انتظامی در تحقق این هدف از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد.
وی از مردم خواست هنگام ترک خانه، ضمن تجهیز در و پنجره به حفاظ ایمنی، منازل مسکونی خود را به افراد امین بسپارند و در صورت مواجه با موارد مشکوک امنیتی و انتظامی مراتب را به‌سرعت با پلیس ۱۱۰ در میان بگذارند.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان در پایان از مغازه داران خواست که در جهت پیشگیری از سرقت، مغازه های خود را به تجهیزات امنیتی شامل دوربین های مداربسته و سیستم های هشدار دهنده و بازدارنده مجهزکنند و با تأمین مناسب حفاظتی مغازه خود سارقان را از فرصت طلبی باز دارند.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۷۶۷۸
مرجع : http://bamehrestan.ir/


ارسال