پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ,21 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۴۱
رئیس کمیته امداد سیب و سوران خبر داد:
اهدای ۸۲ کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان
 
رئیس کمیته امداد شهرستان سیب و سوران از اهدای ۸۲ کمک هزینه خرید جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از با مهرستان، لعل بخش دهواری در تشریح این خبر افزود: در سال جاری در راستای کمک و تسهیل در امر ازدواج مددجویان به ۸۲ نفر از فرزندان دختر مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان سیب و سوران تسهیلات تهیه جهیزیه اهدا شده است.
وی با اشاره به تسهیلات ارائه شده برای تهیه جهیزیه، بیان نمود: کمیته امداد امام خمینی (ره) به هر زوج مبلغ ۲۰ میلیون ریال تسهیلات اعطا کرده است.
وی ادامه داد: این تسهیلات که در قالب تامین جهیزیه برای نوعروسان تحت پوشش اعطا شده بالغ بر یک میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال است که از طریق کمیته امداد به این مددجویان پرداخت شده است.
رئیس کمیته امداد شهرستان سیب و سوران با تأکید بر لزوم ترویج و تسهیل امر ازدواج ، اظهار داشت: به منظور تسهیل در امر ازدواج، کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان مهرستان از مددجویان تحت پوشش حمایت می کند و ارائه تسهیلات در امر ازدواج در دستور کار این اداره قرار دارد.
دهواری تصریح کرد: پرداخت کمک هزینه تامین جهیزیه می‌تواند بخشی از مشکلات مالی مربوط به هزینه‌های ازدواج را برطرف کرده و موجب تسریع در امر ازدواج جوانان شود.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس‌های آموزشی برای نوعروسان با مضامین ازدواج آسان به صورت گروهی و مشاوره قبل از ازدواج و بعد از ازدواج به منظور تحکیم بنیان خانواده از دیگر خدماتی است که در اولویت کاری کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیب و سوران قرار دارد.
وی با اشاره به کمک های مردمی در تامین جهیزیه، تصریح کرد: کمک‌های خیرین در تأمین جهیزیه برای دختران زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) نقش مهمی دارد و امید است با توجه بیشتر خیرین و نیکوکاران به این امر خیر بتوانیم تسهیلات ازدواج را برای تعداد بیشتری از مددجویان تحت پوشش تامین کنیم.
رئیس کمیته امداد شهرستان سیب و سوران، خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیب و سوران در راستای حمایت و رسیدگی به نیازمندان از تمام توان و پتانسیل های ممکن بهره می گیرد.
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۷۸۷۴۳
مرجع : http://bamehrestan.ir/


ارسال