سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ,7 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۹
معاون گردشگری استان خبر داد؛
درخشش غرفه گردشگری سیستان و بلوچستان در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کشور
 
معاون گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: غرفه گردشگری استان با کیفیت مناسب علاوه بر نمایش آثار و جاذبه های فاخر استان، لباس محلی، صنایع دستی و غذای محلی را نیز برای بازدیدکنندگان عرضه نموده است.
به گزارش سرویس اجتماعی عصرهامون به نقل از اوشیدا: نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آغاز به کار کرد.
مجتبی میرحسینی معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری سیستان و بلوچستان در گفت و گو با اوشیدا با اعلام این خبر افزود: در این نمایشگاه معرفی زندگی ایرانی، آثار و جاذبه های تاریخی و طبیعی، سوغات و غذای محلی و گروههای موسیقی از اقصی نقاط ایران حضور دارند.
میرحسینی بیان کرد: غرفه گردشگری استان سیستان و بلوچستان نیز با کیفیت مناسب علاوه بر نمایش آثار و جاذبه های فاخر استان، لباس محلی، صنایع دستی و غذای محلی را نیز برای بازدیدکنندگان عرضه نموده است.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: در روز نخست این نمایشگاه استقبال کم نظیری از غرفه سیستان و بلوچستان با توجه به طراحی، غرفه آرایی و تنوع در محصولات و روشهای معرفی قابلیت ها و پتانسیل های استان بعمل آمده است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: این نمایشگاه از ۲۷ لغایت۳۰بهمن ماه آماده حضور بازدیدکنندگان می باشد.
 
انتهای پیام/4382
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۸۲۲۷۳


ارسال