رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خبرداد:

راه یابی نمایش «دادگاه در خیابان» به نخستین همایش تئاتر خیابانی دانشگاهی کشور

25 فروردين 1396 ساعت 6:29

رئیس انجمن هنرهای نمایشی سیستان و بلوچستان گفت: نمایش خیابانی دادگاه درخیابان به نخستین همایش تئاتر خیابانی دانشگاهی کشور راه یافت.


علیرضا سلمان نژاد در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: در پی انتشار فراخوان نخستین همایش تئاتر خیابانی دانشگاهی کشور، بلافاصله هنرمندان استان برای حضور در این همایش دست به کار شده و متونی را برای حضور به دبیرخانه آن ارسال کردند که سرانجام پس از خوانش متون و دیدن فیلم نمایش های ارسالی استان، نمایش دادگاه در خیابان به کارگردانی سعید بادینی به عنوان یکی از نمایش های استان سیستان و بلوچستان برای حضور در این همایش معرفی شد.

وی ادامه داد: دادگاه در خیابان روایتی از سرقت یک سارق کیف قاپ است که نمایشنامه آن را سعید بادینی به نگارش در آورده و خود نیز علاوه بر کارگردانی در کنار بازیگران جوانی همچون امین نوروزی، ساغر کیخا و محدثه مهرپویان در آن به ایفای نقش پرداخته است.

سلمان نژاد خاطرنشان کرد: با توجه به اعلام دبیرخانه همایش تئاتر خیابانی دانشگاهی کشور این نمایش پیش از اجرا در استان های دیگر کشور، باید در استان خود اجرا شود که بر این اساس نمایش خیابانی دادگاه در خیابان،  24 فروردین ماه سال جاری در محوطه سایت قدیم دانشگاه زابل، 27 فروردین ماه در دانشگاه سیستان و بلوچستان واقع در زاهدان و 30 فروردین ماه در دانشگاه دریانوردی چابهار اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/
 


کد مطلب: 93327

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/video/93327/راه-یابی-نمایش-دادگاه-خیابان-نخستین-همایش-تئاتر-خیابانی-دانشگاهی-کشور

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/