شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۱
در افتتاحیه ستاد سید ابراهیم رئیسی در سراوان مطرح شد
دور شدن از آرمان های انقلاب در سایه اشرافی گری مدیران دولتی
 
عضو ستاد مرکزی سید ابراهیم رئیسی در جمع مردم سراوان گفت: از شروع انقلاب اقدام به سازندگی کرده ایم اما برخی از مدیران با اشرافی گری و مال اندوزی از آرمان های انقلاب اسلامی دور شده اند.
به گزارش عصر هامون، به نقل از شستون، ستاد انتخاباتی حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور مصیب عنابستانی عضو ستاد مرکزی سید ابراهیم رئیسی در تهران، سعید سپاهی رئیس ستاد انتخاباتی رئیسی در سراوان و جمعی از مردم و مسئولین در شهرستان سراوان افتتاح شد.
 
 
در این مراسم مصیب عنابستانی عضو ستاد مرکزی حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی در تهران گفت: در جنگ هشت ساله فرآیند آرمان های انقلاب با تاخیر روبرو شد و از شروع انقلاب اقدام به سازندگی کرده ایم اما برخی از مدیران با اشرافی گری و مال اندوزی از آرمان های انقلاب اسلامی دور شده اند.
 
 
وی با اشاره به اینکه در دوران ستم شاهی محمدرضا شاه تمام سرمایه های کشور به غارت رفته است، افزود: دغدغه اصلی امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری توجه به مردم جامعه و حل مشکلات و معضلاتی مردم بوده است.
 
 
عنابستانی با بیان اینکه مردم دین خود را نسبت به انقلاب ادا کرده اند، اظهار داشت: به دلیل کوتاهی مسئولین در انجام به خدمت، مردم مشکلات زیادی را متحمل شده اند که باید مشکلات حل می شد.
وی ادامه داد: نمیتوان به کسی رای داد که خانه 500 میلیاردی دارد و ثروت وزرای کابینه آن به بیش از هزار میلیارد می رسد و حقوق های نجومی دریافت می کنند.
عضو ستاد مرکزی حجت الاسلام رئیسی با اشاره به اینکه امضا مائده های دولت سراسر خسران و زیان است، تصریح کرد: در کشور ما کارخانه های تولیدی با سابقه ای چندین ساله مانند ارج و آزمایش وجود داشت،که تعطیل شدند، و ما نمی توانیم به دولتی که رویکرد اقتصادی آن باعث تعطیلی صدها کارخانه می شود، رای دهیم.
 
 
وی با اشاره به  گوشزد کردن 90 باره مقام معظم رهبری مبنی بر خطر نفوذ دشمن در سال 94 و فرمایشات ایشان اذعان داشت: اگر اصول امام ( ره) تحریف شود ملت سیلی سختی خواهد خورد.
 
 
عنابستانی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در حکم ابلاغ تولیت آستان قدس رضوی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی را فردی امین، صالح و کارآزموده در مدیریت های کلان خوانده است، گفت: در طی 30 سال خدمت حجت الاسلام رئیسی نقطه سیاهی در کارنامه عملکردی وی دیده نمی شود و این فرد در پی افزایش سه برابری یارانه سه دهک پایین جامعه است.
 
 
وی عدم وجود شغل برای جوانان را راهی برای رجوع به فساد دانست و عنوان کرد: با انتخاب اصلح سعی کنیم سکان را از افراد لیبرال و کدخدا پرست بگیریم.
 
 
عضو ستاد مرکزی در تهران در پایان با اشاره به سیستان و بلوچستانی بودن ریشه اصالتی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی  قول ارجاع مشکلات سراوان در زمینه اشتغال  زایی و کمبود آب و پیگیر حل این معضلات را داد.
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۲۵۱
مرجع : شستون


ارسال