پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
2
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۱
در پی تخلفی آشکار در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا
یک نامزد شورای شهر خواستار ابطال انتخابات در شهرستان زاهدان شد
 
نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر زاهدان، گفت:در انتخابات شورای شهر، اسم من با اینکه تایید شده بودم، از لیست اسامی نامزدها به صورت مغرضانه حذف شده بود که در این خصوص فرماندار تنها به عذرخواهی بسنده کرد.
محمد میر یکی از نامزدهای شورای شهر زاهدان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون، با اشاره به اینکه فرماندار و سیاسیون سطح شهر از آمار بالای رای، حضور، پشتکار و همت زیاد بنده احساس خطر کردند، هدف از ورود به این عرصه را به عنوان یک کاندید مستقل آبادانی شهر طبق روزمه کاری مطرح کرد و افزود: بحث حیثیت و آبرو در پیش است فرماندار زاهدان اشتباه خود را پذیرفته و باید این موضوع روشن شود.
وی با بیان اینکه از دست فرماندار و هیئت اجرایی شکایت کرده است، ادامه داد: در ابتدای امر به شخص فرماندار نامه نوشته و اعلام شکایت کردم که یک نسخه از آن را رونوشت به شورای نظارت، دادستان زاهدان و سازمان بازرسی سیستان وبلوچستان کردم.
میر خاطر نشان کرد: شب گذشته فرماندار زاهدان به منزل بنده آمد و به عذرخواهی ساده بسنده کرد، من خواهان ابطال انتخابات شورای شهر در این شهرستان هستم و تا روشن شدن این موضوع کوتاه نخواهم آمد.
وی در پاسخ به سوالی در زمینه روند برگزاری انتخابات شورای شهر امسال زاهدان را چگونه دیدید، گفت: روند برگزاری انتخابات در زاهدان علاوه بر اینکه با تاخیر شروع شد چندین مشکل دیگر همچون قطعی برق چند ساعته، عدم ارسال تعرفه در برخی نقاط و مهمتر از همه حذف نام بنده در لیست های ارسالی به شعب اخذ رای را به همراه داشت.
وی تاکید کرد: من تاآخرین لحظه پای این موضوع ایستاده ام، بزرگان فامیل میر نیز تاکید زیادی بر پایبندی برای بازپس گیری حقم دارند و امیدوارم دستگاه های امر همکاری لازم را با بنده داشته باشند.
شایان ذکر است میر کاندید پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر زاهدان دارای فعالیت 45 ساله در سطح شهر، رئیس هشت صنف آلاینده و از طایفه بزرگ میر در زاهدان می باشد که اگر این اقدام فرمانداری زاهدان در روند برگزاری انتخابات نبود، براساس گفته وی، می توانست قریب به 120 هزار رای در این دور از انتخابات را کسب کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۴۶۹۵


ارسال
سیستونی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶/۰۳/۰۴ ۰۸:۰۲
سلام چرا شما هیچوقت نظرات بینندگان سایت رو اعلام نمیکنید. لطفا بامردم روراست وصادق باشید