جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ,3 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
به بهانه ی شب 27 ماه مبارک رمضان انجام شد:
اطعام 200 نفر از ایتام و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد سیب و سوران+ تصاویر
 
مدیر کمیته امداد شهرستان سیب و سوران از اطعام ۲۰۰ نفر از ایتام و مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی در شامگاه ۲۷ ماه مبارک رمضان خبر داد.
به گزارش عصر هامون، شهرکی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سیب و سوران در گفت و گو با شستون اذعان داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون بیش از 500 نفر از ایتام و مددجویان تحت پوشش این نهاد حمایتی در شهرستان سیب و سوران اطعام شدند.
وی افزود: سرکشی از خانواده‌های نیازمند در قالب طرح مفتاح الجنه با همراهی مسئولان، توزیع بسته‌های غذایی و سفره‌های اطعام برای مددجویان، اجرای طرح حامی‌یابی و ویژه برنامه شب‌های قدر از مهمترین برنامه های ماه رمضان امسال است که توسط کمیته امداد اجرا شد.
شهرکی با اشاره به همت و مشارکت مردم و خیرین برای اطعام محرومین در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: به مناسبت شب 27 ماه مبارک رمضان بیش از۲۰۰نفراز ایتام و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره)  شهرستان سیب وسوران در دهستان پسکوه اطعام شدند و این طرح تا پایان ماه مبارک ادامه دارد.
گفتنی است، کمیته امداد امام خمینی(ره) با هدف رسیدگی به امور نیازمندان با فرمان بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، در سال 57 شمسی فعالیت خود را آغاز کرد.
 
انتهای پیام///
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۸۲۱
مرجع : شستون


ارسال