پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ,9 December 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: مردادماه امسال سومین جشنواره تجلیل از خبرنگاران و رسانه های برتر در حوزه ایثار و شهادت کشور در تهران برگزار می شود.
عباس پالاش در گفت و گو با عصرهامون افزود: این جشنواره در بخش خبر، گزارش، مقاله، گفت و گو، عکس، فیلم و چندرسانه  در بخش های مطبوعات، خبرگزاری ها، پایگاه های اطلاع رسانی و خبری و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: ثبت نام در این جشنواره به صورت اینترنتی بوده و شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به لینک جشنواره به آدرس jashnvareh.hayat.irدر این رقابت کشوری حضور پیدا کنند.
وی با تاکید براین که در این جشنواره آثار تولیدی سال 95 در بخش استانی و سراسری بررسی و به رقابت باهم خواهند پرداخت،  بیان کرد: آخرین زمان ارسال آثار 16تیرماه بوده و زمان برگزاری جشنواره 16مردادماه امسال تعیین شده است.
وی تقویت روند هم اندیشی، همدلی و همکاری فعالان رسانه ای و بنیاد شهید و امور ایثارگران در عرصه های مشترک و وظایف متقابل، تبادل تجربیات و تلاش مشترک برای رفع موانع، توسعه همکاری و تقویت تعاملات دوسویه مثبت و موثر، معرفی و تقدیر از موفق ترین فعالان رسانه ای حوزه ایثار و شهادت، شناسایی، معرفی و الگوسازی از بهترین مصادیق فعالیت خلاق، مبتکرانه، موفق، پرمخاطب، پرمحتوا، جذاب و ماندگار درعرصه فعالیت های رسانه ای مرتبط با ایثار و شهادت را از اهم اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد.
این مقام مسئول در پایان از فعالان عرصه رسانه ای استان درخواست کرد تا در این جشنواره شرکت کنند و از جوایز نفیس این جشنواره بهرمند شوند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۵۸۵۹


ارسال