شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ,25 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل بیان داشت: تعداد هفتاد نفر از جهادگران دانشجو در قالبت اروی جهادی یازده روزه در روستاهای شهرستان هیرمند به فعالیت پرداختند.

به گزارش عصر هامون :محمد مهدی نقوی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل در گفتگو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ بیان داشت: تعداد هفتاد نفر از جهادگران دانشجو در قالبت اروی جهادی یازده روزه در روستاهای شهرستان هیرمند به فعالیت پرداختند.

وی افزود: اردوی جهادی شهرستان هیرمند در دو روستای ملادادی و تخت عدالت بخش قرقری شهرستان هیرمند؛ برگزار گردید که در این بین فعالیت های عمرانی و فرهنگی توسط خواهران و برادران بسیجی دانشجو انجام شد.

نقوی خاطرنشان کرد: از فعالیت های عمرانی می توان به رنگ آمیزی مدرسه روستای ملادادی،ترمیم مدرسه تخت عدالت و بتن محیط بیرونی مدارس اشاره کرد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: در فعالیت های فرهنگی نیز آموزش های مناسبی از سوی خواهران بسیجی به بانوان بخش قرقری در خصوص یادگیری، خیاطی، آموزش در ریاضی و بافندگی داده شده است،  تا بتوانند با این آموزش ها در خصوص کارآفرینی و واژه اقتتصاد مقاومتی مفید واقع شوند.

وی ابراز داشت: مهمترین برنامه فرهنگی در بخش قرقری را می توان برگزار یادواره شهید حججی را با حضور حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند دانست که در این یادواره مطالب مفیدی از سوی علما مطرح شد و رشادت ها و جان فشانی های این شهید بزرگوار برای مردم ولایت مدار قرقری بازگو شد.

 

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۸۵۷۶


ارسال