تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۷ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷
علیرغم گرمای طاقت فرسای این روزهای شرقی ترین نقطه ایران، قطعی های مکرر و بدون اعلام قبلی برق مردم چهار شهر حوزه انتخابیه سراوان را کلافه کرده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از شستون؛ در حالی قرار بود برق چهار شهر سراوان، گلشن، سیب و سوران و مهرستان از ساعت پنج بامداد تا ۹ صبح امروز به دلیل ریل گذاری خط راه آهن زاهدان_چابهار قطع شود اما به دلیل بی تدبیری مسئولین همچنان برق این مناطق قطع است.

گرمای طاقت فرسای این روزها در شرقی ترین نقطه کشور در کنار بحران کرونا امان مردم را بریده که امروز نیز قطعی ۶ ساعته برق بحرانی دیگر برای شهروندان این خطه از کشور را رقم زده است.

در حالی قطعی ۶ ساعته برق را در این منطقه پشت سر می گذاریم که برخی از بیماران کرونایی در منزل به سر می برند به دلیل وخامت حال عمومی نیازمند استفاده از اکسیژن و سیستم سرمایشی هستند.

شماری از شهروندان ضمن تماس با این پایگاه خبری از قطعی برق از ساعت پنج صبح امروز تا کنون ابراز گلایه داشتند و خواستار رسیدگی مسئولین شدند.

پاهنگ روابط عمومی شرکت برق سراوان در پی اعتراض شهروندان سراوانی در شبکه های اجتماعی مطرح کرد خاموشی اعمال شده از سوی برق منطقه ای بوده و علیرغم پیگیری های مدیریت امور برق سراوان تاکنون پاسخ دقیقی دریافت نشده است.

وی در ادامه گفته است که خاموشی خط ۲۳۰ منجر به قطع برق هر ۴ شهرستان شده و در حال پیگیری برای وصل مجدد برق هستند و به محض رفت مشکل خط ۲۳۰ برق منطقه وصل خواهد شد.

انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdch-wnzx23nx6d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما