تاریخ انتشار :جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱
در حالی قرار بود برق شهرستان های سراوان، سیب و سوران، مهرستان و گلشن از ساعت پنج تا هشت صبح قطع شود که این قطعی هفت ساعت به طول انجامید‌.
به گزارش عصرهامون و به نقل از شستون؛ در حالی قرار بود برق شهرستان سراوان از ساعت ۵ تا ۸ صبح به دلیل تعمیرات و رفع معارض تاسیسات خط ریلی زاهدان _خاش توسط شرکت برق منطقه ای قطع شود اما پس از گذشت هفت سال برق منطقه وصل شد.

این موضوع باعث گلایه مندی شهروندان در شبکه های اجتماعی شد که پس از آن روابط عمومی برق منطقه ای سیستان و بلوچستان با انتشار اطلاعیه به دلیل طولانی شدن قطعی برق در شهرستان های سراوان، سیب و سوران، گلشن و مهرستان عذرخواهی کرد.

در گوشه ای از این اطلاعیه آمده است که به اطلاع مردم شریف شهرستان‌های سراوان، سوران، مهرستان، گلشن می‌رساند مقرر بود عملیات رفع معارض خط ریلی زاهدان - چابهار در محدوده شهرستان سراوان توسط پیمانکار اداره کل راه‌آهن استان سیستان و بلوچستان، از ساعت ۰۵:۰۰ الی ۰۸:۰۰ صبح روز جمعه ۱۲ آذر ماه انجام شود که متاسفانه عملیات موردنظر طولانی و خاموشی خارج از برنامه به مشترکین اعمال گردیده است.

در ادامه این مطلب ضمن پوزش از مردم این منطقه، از صبوری آنها قدر دانی شد و آمده است که از طریق مراجع ذیصلاح موضوع رسیدگی و با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.

از سوی دیگر سعید تجلیلی فرماندار سراوان در واکنش به قطعی هفت ساعت برق در این شهرستان به خبرنگار ما گفت: چندین مرتبه درخواست قطع برق را داده بودند که فقط با قطع سه ساعت برق موافقت کردیم و اعلام شد حتما باید در موعد مقرر برق وصل شود.

وی افزود: امروز نیز فقط با قطع سه ساعت برق موافقت کردیم اما متاسفانه بیش از هفت ساعت طول کشید که به معاون استاندار و برق منطقه ای استان اعتراض کردیم‌.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: فردا نیز اعتراض خود را نسبت به این موضوع به صورت کتبی به استاندار اعلام می کنیم که چنانچه دوباره این اقدام صورت گیرد اجازه قطع برق را نخواهیم داد.

لازم به ذکر است در تیر ماه نیز این موضوع رخ داده بود که پس از گذشت ۶ ساعت از زمان تعیین شده، برق وصل شد.

انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdceoe8zvjh8ezi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما