تاریخ انتشار :شنبه ۸ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۳
رئیس بسیج جامعه پزشکی زابل گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس ویزیت رایگان ۷۰۰ بیمار در مناطق حاشیه‌نشین و روستا‌های کمتر برخوردار به مناسبت هفته دفاع مقدس در حوزه سیستان به همت بسیج جامعه پزشکی انجام شد.
ویزیت رایگان ۷۰۰ بیمار به همت بسیج جامعه پزشکی زابل در هفته دفاع مقدس
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، محمدحسین باراجی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: به مناسبت هفته دفاع مقدس رزمایش اعزام تیم‌های امدادی به مناطق محروم حاشیه منطقه سیستان با همکاری شبکه بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی زابل در قالب طرح ویزیت و خدمات رایگان پزشکی در سطح عمومی و تخصصی را به شهروندان عزیز شهری روستایی و مناطق کمتر برخوردار ارائه شده است.

وی افزود: این برنامه در راستای محرومیت‌زدایی، گسترش فرهنگ همیاری و مساعدت به نیازمندان و خدمات‌رسانی به مناطق محروم صورت گرفت.

رئیس بسیج جامعه پزشکی زابل ادامه داد: از ابتدای هفته دفاع مقدس تا پایان این هفته ۱۱ تیم پزشکی در مناطق حاشیه‌نشین و شهری همچنین اعزام به پایگاه‌های مقاومت بسیج در مساجد به‌صورت روزانه مستقر بوده و روزانه بیش از ۶۰۰ نفر بیمار ویزیت رایگان و پنج ایستگاه خدمات سلامت جهت خدمات روان‌شناختی و مشاوره، کنترل فشارخون توسط کانون بسیج جامعه پزشکی زابل برخوردار شدند.

وی تصریح کرد: تیم‌های اعزامی شامل پزشک عمومی، دندان‌پزشکی، متخصص داخلی، روان‌شناس و مشاور بوده که به مناسبت هفته دفاع مقدس خدمت بی‌منت به مردم این خطه از کشور ارائه کردند.

انتهای خبر/
https://asrehamoon.ir/vdccp0qs42bqes8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما