تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۲۴
دادستان شهرستان زابل گفت: دشمن با امپراطوری دروغ رسانه‌ای به دنبال تضعیف ایران است چون از ایران قوی و پشتیبانی مردم می‌ترسد.
رمز سربلندی ایران قوی پشتیبانی مردم است
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، جاوید پورنگ در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: پشت پرده اغتشاشات سال گذشته استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با همراهی و همکاری منافقین و ایادی خود بوده‌اند و در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی ما کم از این توطئه‌ها و فتنه ها ندیدیم.

وی افزود: دروغ‌پردازی دشمن در جریان اغتشاشات برای همراه کردن افکار عمومی و مظلوم‌نمایی جنایتکاران بوده و دلیل شکست دشمن در این خصوص عدم شناخت نیروی بسیج مردمی و عدم شناخت دشمن نسبت به فرهنگ ایثار و شهادت است.

پورنگ تاکید کرد: با الطاف الهی و رهبری‌های پیامبرگونه امامین انقلاب، ایران اسلامی ما به مرحله‌ای رسیده است که از آسیب دشمن مصون می‌باشد و خطر آن تنها در خود ما نهفته است و در گرو اعمال ما است لذا وحدت در جهت تقویت ارزش‌های انقلابی و برخورد سریع و قاطع با فساد در ابعاد گوناگون باعث پیروزی و حرکت سریع به اوج قله کمال خواهد شد.
 
داستان انقلاب اسلامی شهرستان زابل تصریح کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با امپراتوری دروغ رسانه‌ای به دنبال تضعیف باورها و انگیزه‌های جوانان انقلاب اسلامی هستند، آنها از ایران قوی می‌ترسند چرا که نظام‌اسلامی به هیچ عنوان جدای از مردم نیست، آحاد جامعه پشتیبان نظام هستند، اقتدار امروز ایران به دلیل پشتیبانی همین مردم است و مسئولین باید ارتباط خود با آنها به خصوص دانشجویان و دانش آموزان را بیش از پیش کنند.

وی ادامه داد: در چنین شرایطی بی‌تردید، رمز موفقیت و سربلندی ملت ایران که همان اسلام عزیز و فرهنگ اهل بیت عصمت و طهارت(ع) ولایت فقیه و تبعیت از رهبری معظم انقلاب، وحدت، مقاومت و ایستادگی ملی برابر دشمنان وحضور آگاهانه و به موقع مردم در صحنه‌های نیاز کشوراست، همچنان به منزله مولفه‌های سه گانه قدرت‌ساز، تداوم حرکت آرمانی و تمدن ساز انقلاب و تحقق راهبرد قوی شدن برابر دشمن قوی پنجه در همه عرصه‌ها را در اوج شکوه و عظمت، تضمین و رقم خواهد زد.

وی تاکید کرد: دشمنان تمایل ندارند ایران اسلامی در دنیا به عنوان یک کشور پرافتخار و مستقل نقش‌آفرینی کند و نمی‌خواهند ایران در تعاملات بین المللی حضور فعال داشته باشد و واقعیت این است، امروز در منطقه و حتی خارج از منطقه ایران اثرگذار است و اگر قرار است اتفاقی رقم بخورد بدون حضور جمهوری اسلامی آن اتفاق رقم نخواهد خورد و امکان نتیجه‌گیری وجود ندارد.

وی با تأکید بر اینکه ایران قوی کابوس بزرگ دشمنان است و دشمن به دنبال این است ایران قوی شکل نگیرد، تاکید کرد: ما باید نسبت به نقشه‌های شوم دشمنان هوشیار باشیم و هوشیاری نسبت به توطئه‌های دشمنان ضرورت مهم است که باید به آن توجه شود و نباید اجازه دهیم دشمن از خلاءهای به وجود آمده سوءاستفاده کنند.

انتهای خبر/
 
https://asrehamoon.ir/vdcfetdyew6dv0a.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما