تاریخ انتشار :شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۰
فرماندار زابل گفت: راهپیمایی سراسری حمایت از کودکان مظلوم غزه در زابل با حضور اقشار مختلف شهرستان برگزار می‌شود.
راهپیمایی حمایت از کودکان غزه در زابل برگزار می‌شود
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، علیرضا ملاشاهی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: دشمن سفاک و کودک‌کش صهیونیستی حملات همه جانبه‌ای را علیه مردم غزه و فلسطین آغاز کرده است و این روزها شاهد یک نسل‌کشی و قتل عام تاریخی هستیم.
 
وی افزود: انتظار است که همه مردم دنیا با این فاجعه دردناک مقابله کنند، مایه تاسف است که کشورهای اسلامی فقط با یک بیانیه اکتفا کرده و کار موثری که جلوی دشمن را بگیرد و آنها را وادار به عقب نشینی نماید انجام نمی‌دهند.
 
ملاشاهی تاکید کرد: مردم ایران عزیز در ابتدای انقلاب با رهبری حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری همواره در کنار مردم فلسطین بوده و از آرمان های مردم مظلوم دفاع کردند و در صحنه حضوری حماسی داشتند.
 
فرماندار زابل ادامه داد: در حال حاضر مردم غزه مظلوم‌ترین مردم دنیا هستند، دشمن از بمب‌های ممنوعه فسفری استفاده می‌کند و همه مردم دنیا مشاهده می‌کنند که بدن ضعیف و نحیف این کودکان چگونه با این بمب‌ها مورد اصابت قرار می‌گیرند.
 
وی افزود: راهپیمایی سراسری حمایت از کودکان مظلوم غزه شنبه ۲۷ آبان‌ماه با حضور اقشار مختلف مردم ولایتمدار شهرستان زابل نیز برگزار می‌شود و از عموم مردم شريف اين شهرستان به ويژه نوجوانان، جوانان، معتمدین، ریش‌سفیدان خانواده معزز شهدا و فرهنگيان درخواست می‌کنم در راهپیمایی سراسری حمایت از کودکان مظلوم غزه به صحنه بیایند و ضمن حمایت از مردم مطلوم غزه؛ انزجار خود را از رژیم ظالم وغاصب صهیونیستی که دشمن بشریت است اعلام نمایند.
 
ملاشاهی خاطرنشان کرد: این راهپیمایی حمایتی ساعت  ۹ صبح روز شنبه از میدان انقلاب شهرستان زابل آغاز و تا چهارراه شهدا ادامه خواهد داشت.

انتهای خبر/
 
https://asrehamoon.ir/vdch6mnz623n-id.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما