تاریخ انتشار :شنبه ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۵
امام‌جمعه اهل‌سنت بخش پیرسهراب:

پیشرفت‌های کشور در بعد از انقلاب باید تبیین شود

امام‌جمعه اهل‌سنت بخش پیر سهراب گفت: باید برای جوانان تبیین کنیم که انقلاب باعث شد تا مردم به رفاه مناسبی برسند.
پیشرفت‌های کشور در بعد از انقلاب باید تبیین شود
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، مولوی عبدالرحمن ترنج زر در گفتگو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: در این ایام مبارک ماه رجب چند تا مناسبت معنوی سیاسی داریم باید برکات آنها را برای مردم خود خصوصاً برای نسل جوانان و نوجوانان بیان کنیم تا که شکار دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشوند.

وی ادامه داد: در ایام مبارک دهه فجر قرار گرفته‌ایم و حماسه ۲۲ بهمن نزدیک است و باید آن را گرامی بداریم، در این ایام مبارک که به برکت پیروزی انقلاب اسلامی قشر محروم روستایی از ظلم ظالمان نجات حاصل کردند و مناطق محروم ما از نعمت برق و جاده و بهداشت، سوادآموزی، آب‌رسانی، مدارس، تلفن، سدسازی و کشاورزی و غیره برخوردار شدند.

امام‌جمعه اهل‌سنت بخش پیرسهراب تصریح کرد: در حکومت پهلوی این امکانات را نداشتیم حال خیلی خدمات‌رسانی شده و می‌شود باید قدر آن را بدانیم و شکرگزاری کنیم، مشکلات هم است؛ ولی کم‌کم برطرف می‌شوند خدمات‌رسانی هم برای نسل جوانان بیان کنیم تا که بدانند قبل از انقلاب اسلامی چه مشکلات داشتیم.

وی ادامه داد: چنان‌که ظلم آمریکا و اسرائیل و متأسفانه بعضی از کشورهای اسلامی در غزه مشاهده می‌کنید و سکوت حکام کشورهای اسلامی را به‌جز ایران اسلامی نیز می‌بینید فقط ایران اسلامی مقابل کفر جهان ایستاده و فلسطین غزه را حمایت می‌کند.

امام‌جمعه اهل‌سنت بخش پیرسهراب خاطرنشان کرد: در انتخابات شرکت کنید و اصلح را انتخاب کنید و راهپیمایی روز ملی که از شر آمریکا و اسرائیل نجات پیدا کردیم ۲۲ بهمن است که باید شرکت کنید تا که دشمنان بدانند شیعه و سنی هریک بر مذهب خود آزادند ولی وطن خود را مثل مادر خود احترام می‌گذارند و نمی‌گذارند که یهود و نصاری بر ما مسلط شوند خداوند کشور جمهوری اسلامی ایران را و کشورهای اسلامی و ملت‌های اسلامی را از شر امریکا و کفار نجات دهد.

انتهای خبر/
 
  https://asrehamoon.ir/vdcenf8zvjh8p7i.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما

مهم ترین اولویت دستگاه اجرایی در استان از نگاه شما چه باید باشد؟
توجه به زیرساخت ها در استان
توزیع عادلانه ارزاق عمومی و کالاهای اساسی
مرتفع نمودن مشکلات فرهنگی و آسیب های اجتماعی
برخورد با مفاسد اقتصادی و ویژه خواری ها