تاریخ انتشار :شنبه ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۴۹
رئیس شرکت نفت زابل از اختصاص پنج جایگاه برای توزیع سهمیه سوخت مسافران در این شهرستان خبر داد و گفت: برای تأمین سوخت مسافران نوروزی مشکلی نداریم.
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون»، محمدحسین کاظمی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: مسافران نوروزی که به شهرستان زابل مسافرت کردند و کارت سوخت آنها در طرح کدینگ قرار دارد می‌توانند به جایگاه‌های مخصوصی که برای آنها در نظر گرفته شده است مراجعه کنند. 

رئیس شرکت نفت زابل افزود: همچنین کسانی که فاقد کارت سوخت هستند می توانند به جایگاه های سرایانی، نیمروز، امام‌حسین‌، کوثر و ابراهیمیان مراجعه کنند و با ارائه مدارک سهمیه سوخت خود را دریافت کنند. 

وی با بیان اینکه برنامه خاصی جهت توزیع سوخت در بین مسافرین وجود دارد ادامه داد: خودروهای پلاک شهرستان در منطقه سیستان بدون سوخت نخواهند ماند. 

رئیس شرکت نفت زابل افزود: برای تأمین سوخت مسافران نوروزی مشکلی نداریم  و مسافرین محترم  می‌توانند هر ۴ روز ۴۰ لیتر سوخت از جایگاه‌های عرضه سوخت دریافت کنند.  

کاظمی تصریح کرد: همچنین افرادی که تقاضای کارت سوخت نیز داده‌اند می‌توانند در مدت زمانی که کارت سوخت آنها صادر می شود جهت دریافت سوخت به جایگاه ابراهمیان و نیمروز مراجعه کنند. 

وی ادامه داد: جایگاه‌های سرایانی، نیمروز، امام حسین، کوثر و ابراهیمیان مراجعه کنند و با ارائه مدارک سهمیه سوخت خود را دریافت کنند. 

وی تأکید کرد: نحوه ارائه سوخت به مردم و مسافران اعم از ارائه سوخت با کارت سوخت شخصی مورد نظارت و بازرسی قرار گرفته و دستورات لازم به منظور ارائه خدمات بهتر به شهروندان و مسافران محترم وجلب رضایت آنان صادر شده است. 

انتهای خبر/
https://asrehamoon.ir/vdcb5zb89rhb09p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما