تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۲۹
مدیر حوزه‌های علمیه خواهران سیستان و بلوچستان:

بانوان ارزش خود نزد خدا را بیابند

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران سیستان و بلوچستان گفت: بانوان برای قدم‌گذاشتن در مسیر ائمه و اجرای فرامین قران اول باید ارزش خود را بشناسند و نیز از ارزش خود نزد خدا آگاه باشند.
بانوان ارزش خود نزد خدا را بیابند
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی عرب خالص در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تفتان ما، بیان کرد: از توفیقاتی که خداوند نصیب سرزمین ما کرده است میزبانی فرزندان امام موسی کاظم هست که برای جامعه ما برکت و نعمت به ارمغان می‌آورند.

مدیر حوزه‌های علمیه خواهران استان با اشاره به اینکه حرم امام رضا (ع) به‌عنوان حلقه وصل به خدا برای ما بسیار ارزشمند هستند، افزود: حرم ائمه از مکان‌هایی هستند که حتی پس از چند هزار سال مکان تجدید عهد باخدا و ولی اوست محل مراجعه مردم و احیا دین است.

 عرب خالص تصریح کرد: ما به امام رضا به‌عنوان امامی که اطاعت از ایشان بر همهٔ ما واجب است نگاه می‌کنیم و امروز شاهد ارادت خاص مردم به امام رضا هستیم.

وی خاطرنشان کرد: بانوان برای قدم‌گذاشتن در مسیر ائمه و اجرای فرامین قران اول باید ارزش خود را بشناسند و نیز از ارزش خود نزد خدا آگاه باشند و بدانند که راه نجات و پیداکردن ارزش خود به میزان عمل‌کردن به دستورات خدا ارتباط دارد.

این مقام مسئول با اشاره به دهه کرامت گفت: خداوند به چندین دلیل حضرت معصومه را به منزلت رسانده یکی از آنها این است که آن حضرت بندهٔ خوبی برای درگاه خدا بوده‌اند دوم اینکه از ولی و امام‌زمان خود اطاعت بی‌چون‌وچرا داشته‌اند و ما باید بدانیم که خداوند این مقام را برای تمام بندگان صالح خود در نظر دارد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عرب خالص افزود: انسان برگزیده خداست انسان مخلوق خاص خداست حضرت آسیه با وجودنداشتن ارتباط خونی با پیامبران از بزرگان و زنان سرشناس جهان اسلام است و دلیل آن بندهٔ خاص خدا است پس عمل به دستورات خدا باعث بیشترشدن عزت در درگاه خدا می‌شود و در نتیجه خداوند به این بندگان خود در دنیا و آخرت جایگاهی خاص اعطا می‌کند.

انتهای خبر/ https://asrehamoon.ir/vdcc14qso2bqe48.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما