تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ تير ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۲۰
فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: مردم فهیم و بصیر استان به‌ویژه در منطقه سیستان امروز با حضور پای صندوق‌های رأی صحنه حماسی دیگری را خلق کردند و از لحظات آغازین رأی‌گیری در شعب حضور پررنگی دارند.
خلق حماسه‌ای دیگر با حضور پرشور مردم در دور دوم انتخابات
به گزارش پایگاه خبری «عصرهامون» علیرضا ملاشاهی با حضور در شعبه اخذ رأی سالن ورزشی شهید جمالزهی زابل در گفت‌وگو با خبرنگار اوشیدا، بیان کرد: در دومین دور از چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری مردم شمال استان حضوری پرشورتر از دور اول در شعب اخذ رأی دارند این مردم با حضور ولایت‌مدار خود ثابت کردند که همواره پای آرمان‌های نظام و انقلاب ایستاده‌اند.
 
 وی ادامه داد: قطار توسعه سیستان و بلوچستان به حرکت آمده و صدای سوت این قطار در نقاط مختلف استان شنیده می‌شود، این خطه ظرفیت‌های بسیار زیادی دارد که در حال به فعل رسیدن است، برای تداوم این مسیر باید ریل‌گذاری مبنی بر مشارکت حداکثری به منصه ظهور برسد.
 
 فرماندار ویژه زابل تصریح کرد: مردم باید با مشارکت خود و انتخابی آگاهانه و بصیرانه، رئیس‌جمهوری در تراز انقلاب اسلامی انتخاب کرده تا راه شهید جمهور تداوم یابد.
 
 وی گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات ضامن امنیت کشور است، در شرایطی که دشمنان و معاندان تمام توان خود را به میدان آورده و بر طبل ناامیدی و یأس می‌کوبند، جهاد تبیین، زمینه‌ساز افزایش امید و اعتماد و افزایش مشارکت عمومی در صحنه انتخابات خواهد بود.
 
 ملاشاهی تأکید کرد: مشارکت حداکثری نمادی از اقتدار ملی و امید به آینده است و به‌عنوان یک مؤلفه اساسی، مرجع محاسبه دشمنان انقلاب و نظام دررابطه‌با ما خواهد بود و به‌نوعی امنیت کشور و تأمین منافع ملی ما را به همراه خواهد داشت.
 
 انتهای خبر/

 
https://asrehamoon.ir/vdchiwnzk23n-6d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما