پنجشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,6 May 2021
اخبار
کشف یک دستگاه خودروی قاچاق در محور راسک

فرمانده قرارگاه عملیاتی انتظامی عمار عنوان کرد:

حمید نوری از کشف یک دستگاه خودروی لندکروزر به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال توسط یگان تکاوری 104 در محور راسک خبر داد.

 
مهرداد عرب اول از رشد ۳۰ درصدی اعتبارات هزینه ای سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: در سال ۹۹ عملکرد استان در بخش اعتبارات هزینه ای ۵۵۲ میلیون تومان بود که امسال به ۷۱۶ میلیارد تومان ارتقا پیدا کرد.
حسین علیزاده مقدم گفت: با تلاش تکاوران انتظامی زهک ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق طی بازرسی از تریلی تانکردار در این شهرستان کشف شد.
سردار احمد طاهری از شهادت رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان " زهک " توسط اشرار مسلح خبر داد.
محسن حیدری گفت: در شبانه روز گذشته فعالیت سامانه بارشی در استان ادامه یافت و تعداد ایستگاه های تحت تأثیر بارش به 120 ایستگاه هواشناسی و بارانسنجی رسید به طوریکه بارش های 35 ایستگاه بین 20 تا 105 میلی متر گزارش شده است.
خلیل عوض زاده از خسارت 26 میلیارد ريالی باد و باران به شبکه توزیع برق سیستان و بلوچستان خبر داد.
سردار احمد طاهری گفت: 2 گروگان پس از 5 روز از چنگال آدم ربایان رهایی یافتند و عامل اصلی این اقدام خشن دستگیر شد.
ابوالفضل مهدیار گفت: اولین پروژه طرح اقدام ملی مسکن برای تیر و مرداد ماه امسال در زاهدان آماده می شود.
مسائل متعددی پیش روی صنعت پرورش ماهی در قفس بوده که با توجه به نوپا بودن آن امید است با حمایت همه جانبه و هوشمندانه از آن و با اجرای اولین مزرعه پرورش ماهی در قفس و ایجاد تجربیات میدانی موفق روند توسعه آن سرعت یابد.
عبدالحسین سجادی گفت: در جشن گلریزان شهرستان هامون مبلغ 200 میلیون ریال کمک به صورت نقد و تعهد برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد جمع آوری شد.
مهرداد جهاندیده گفت: در سال ۹۹ میزان حوادث ناشی از کار منجر به فوت در سیستان و بلوچستان به نسبت سال ۹۸، ۱۴.۲ درصد کاهش یافت.
ایوب کرد گفت: بر اساس آخرین برآوردها، بارندگی های سیل آسای چند روز اخیر خسارت 400 میلیارد ریالی به بدنه جاده ها و ابنیه فنی راه های نیمه شمالی استان وارد کرد.
عباسعلی ارجمندی گفت: بیشترین باراش باران با ۲۸ میلی متر در منطقه کوه خواجه گزارش شد که با بارش تگرک نیز همراه بوده است.
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: ما از طریق پیامک به دقت اعلام می کنیم که چه تعداد از افراد به کدام مرکز مراجعه کنند؛ بنابراین از مردم خواهیم می‌کنیم برای واکسیناسیون منتظر دریافت پیامک باشند.
علیرضا روحی از برداشت گندم و جو از مزارع کشاورزی شهرستان هامون خبر داد.
۴ شهرستان سیستان و بلوچستان در وضعیت قرمز قرار گرفت و تعداد شهرستان های آبی به صفر رسید
جلسه هم انديشي وبررسي مشكلات فرهنگي وهنري حاشيه شهر شهر زاهدان ،با حضور مدير كل فرهنگ وارشاد اسلامي سیستان و بلوچستان مديران مربوطه ومسئولين دفاترتسهيلگري در سالن جلسات اين اداره كل برگزار شد.
محمد شهلی بر گفت: 10 ملوان کنارکی پس از ماه ها دوری از وطن و خانواده در راه بازگشت به کشور هستند.
محسن حیدری گفت: فعالیت سامانه بارشی فعال در سیستان و بلوچستان تا چهارشنبه ادامه دارد و انتظار می رود در نتیجه بارش های رگباری آن آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن رودخانه ها روی دهد.
سردار محمد ملاشاهی از برخورد قاطع مرزبانان با هر نوع اقدام غيرقانوني در مناطق مرزی خبر داد و گفت: ۶۰۰ کيلوگرم موادمخدر در مرز سراوان کشف شد.
عیسی میرانی شاهرودی گفت: به نظر می رسد مرگ ماهی ها در رودخانه کاجو به دلیل بی آب شدن رودخانه و کمبود اکسیژن بود و این ماهی ها از نوع رودخانه ای بودند که ارزش اقتصادی چندانی نداشتند.
 
وضعیت معابر زابل پس از باران+تصاویر  
دفاع مقدس پدیده ای استثنایی
اینفوگرافی/ نشانه‌های تب کریمه کنگو
کارتون/ در رسانه های دروغ پراکن چه خبر است؟