سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ,19 October 2021
اخبار
وحدت؛ مهمترین نقطه هراس دشمنان از مسلمانان/تخریب مساجد عمق توطئه و نفوذ دشمن را در جامعه اسلامی نشان می دهد

در همایش بزرگداشت هفته وحدت مطرح شد؛

فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور گفت: اگر انسجام، وحدت، برادری، یکپارچگی و همدلی باشد، همه ترفندها و نقشه های دشمن نقش برآب می شود و آینده ازآن اسلام است.

 
سردار احمد طاهری از کشف ۱۴۶ هزار لیتر فراورده نفتی قاچاق و انهدام ۵ باند سازمان یافته قاچاق در جنوب شرق کشور خبر داد.
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور گفت: اگر انسجام، وحدت، برادری، یکپارچگی و همدلی باشد، همه ترفندها و نقشه های دشمن نقش برآب می شود و آینده ازآن اسلام است.
مهرداد جهاندیده از آغاز زمان نام نویسی سی و سومین جشنواره تجلیل از نخبگان جامعه کار و تولید استان خبر داد.
خلیل عوض زاده گفت: با جمع آوری ماینر های غیر مجاز در سیستان و بلوچستان از اتلاف هشت میلیون کیلو وات ساعت انرژی برق جلوگیری شد.
محمود سعادتی گفت: سارقان مسلح تلفن همراه در زاهدان که با خودرو زورگیری می کردند، در دام پلیس افتادند و تعدادی موبایل نیز کشف شد.
سردار احمد طاهری از انهدام باند تهیه و توزیع داروی قاچاق در جنوب شرق خبر داد و گفت: قاچاقچیان در خروج ۲ میلیون قلم دارو از مرزهای کشور ناکام ماندند.
اشرفعلی حسینی گفت: دهیار روستای نوبندیان به دلیل عدم مدیریت پسماند به دادسرای عمومی شهرستان دشتیاری فراخوانده شد.
سروش سراوانی گفت: سارقان تجهیزات خط ۶۳ کیلوولت کنارک-نیکشهر دستگیر شدند.
اجتماع بزرگ حوزویان زاهدان در اعتراض به کشتار بی‌رحمانه نمازگزاران در افغانستان در حوزه علمیه امام جعفر صادق(ع) برگزار شد.
طبق اعلام هواشناسی؛ آخر هفته وزش باد شدید سیستان و بلوچستان را فرا می گیرد.
علیرضا پرنده مطلق گفت:در خصوص صنایع و کارخانه‌هایی که میزان تولید با میزان برق مصرفی همخوانی ندارد با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت میزان واقعی تولید آنها بررسی شود و صنایع متخلف در بحث استخراج غیر مجاز رمز ارزها شناسایی و برخورد جدی صورت گيرد.
سردار سلیمانی گفت: میدان دادن به نیروی خلاق و مبتکر بسیجی و اعتلای این تشکیلات در گام دوم حائز اهمیت است و باید برای آن برنامه ریزی کنیم.
ماندانا زنگنه گفت: برابر ضوابط ابلاغی کولبران استان در کنار صادرات کلیه کالاهای مجاز صادراتی، اجازه دارند بیش از ۸۰۰ قلم کالای تعیین شده وارداتی برای آنها را وارد کند.
سردار احمد طاهری گفت: با تلاش پلیس دلگان گروگان ۳۳ ساله یکی از استان های شمال غرب کشور، از چنگال آدم ربایان رهایی یافت.
عطاءاله اکبری گفت: ثبت‌نام برای واحدهای جهش مسکن بزودی در سیستان و بلوچستان آغاز می‌شود
رمضان پودینه گفت: در ۶ ماه نخست سال‌جاری، بیش از هزار و هفتصد سری جهیزیه و هدیه ازدواج بین نیازمندان سیستان و بلوچستان توزیع شد.
محمدرضا طاهری نسب، داور ارزنده تکواندو استان سیستان و بلوچستان در سی و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر قضاوت کرد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: با شروع فصل پاییز و سرد شدن هوا در استان برنامه توزیع دان در مناطق و زیستگاه های استان آغاز شد.
 
تذکر کتبی نمایندگان مردم سیستان وبلوچستان در مجلس به مسئولان اجرایی کشور/ گاز، کرونا و توزیع عادلانه معلمان خواسته عمده نمایندگان بود
چندرسانه/ خدمت یا خیانت؟
اینفوگرافی/ نشانه‌های تب کریمه کنگو
کارتون/ در رسانه های دروغ پراکن چه خبر است؟