تاریخ انتشار :چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۳
نماینده مردم حوزه خاش در مجلس شورای اسلامی و طوایف سیستان و بلوچستان در بیانیه ای حمله گروهک تروریستی به پاسگاه مرزی منطقه تهلاب میرجاوه را محکوم کردند.
شهادت،مرزبانی،هنگ مرزی، بیانیه
عکس از اینترنت
شهادت،مرزبانی،هنگ مرزی، بیانیه عکس از اینترنت
به گزارش عصرهامون، کرد نماینده مردم حوزه خاش در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای شجاعت و غیرت مرزداران را که به هیچ قیمتی اجازه ی ورود متجاوزان به خاک پاک جمهوری اسلامی ایران نمی دهند، ستودنی عنوان کرد و گفت: این حرکت مزدورانه و ضد انسانی که منجر به شهادت 3 تن از مرزداران شد، محکوم است و نیروهای مسلح مستقر در مرز و مردم مرزنشین باید نسبت به هرگونه تحرکات دشمن در مرزها بیش از پیش هوشیار باشند.
طایفه ریگی و گمشادزهی در شهرستان میرجاوه در بیانیه ای حادثه تروریستی در مرز میرجاوه را محکوم کردند.
در بخشی از این بیانیه آمده است: بار دیگر ددمنشان و ظالمان زمان در دشمنی با ملت مسلمان ایران ، با حمله به حریم میهن عزیزمان در مرز میرجاوه دست به جنایت زده و باعث به شهادت رسیدن سه تن از بهترین هایمان شد.
ولی با جان فشانی این غیور مردان نتوانستند به اهداف شوم خود دست یابند.
جوانان غیور و قوم بلوچ با نوشیدن جام شهادت پیامی واضح به استکبار جهانی و جیره خوارانش دادند که ما قوم بلوچ در مقابل استکبار و ایادی اش کوتاه نمی آییم اگر چه به قیمت جان هایمان باشد.
طایفه ریگی و گمشادزهی ضمن محکومیت شدید این اقدام وحشیانه وبزدلانه گروهک تکفیری، از ایزد منان تقاضای علو درجات برای شهداء و صبر جمیل برای خانواده و بازماندگان آنان را دارد.

انتهای پیام/
  https://www.asrehamoon.ir/vdcaoen6o49nw61.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما