تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۴
مدیر کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان سپاه را عامل اصلی توسعه کشور به ویژه بندر شهید بهشتی چابهار دانست و اقدام آمریکا بر علیه سپاه را مضحک عنوان کرد.
اقدامات بزرگ و بی نظیر سپاه پاسداران بر هیچ کس پوشیده نیست/ توسعه بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان مرهون زحمات سپاه است
به گزارش عصرهامون، به نقل از  چهاربهاران مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در راس هیاتی متشکل از معاونین و مدیران اداره کل همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار با فرمانده سپاه و همچنین جانشین فرماندهی قرارگاه شهید فولادی چابهار دیدار و گفتگو کرد.
 
بهروز آقایی در ابتدای سخنان خود با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و جمله‌ی معروف معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه « اگر سپاه نبود کشور هم نبود" اظهار کرد: اقدامات بزرگ و بی نظیر سپاه پاسداران بر هیچ کس پوشیده نیست و دستیابی به پیشرفت های حاصل شده در حوزه بنادر به ویژه در سواحل زرخیز مکران نیز قطعا مرهون تلاش شبانه روزی و زحمات این عزیزان بوده که زمینه لازم را برای توسعه پایدار و‌ رونق اقتصادی در محور شرق فراهم کرده است.
 
وی ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تروریست شمردن سپاه از طرف آمریکا را محکوم نموده و این را نشانه شکست سردمداران استکبار جهانی در همه عرصه ها به ویژه در حوزه های اقتصادی در مقابله با ملت شهید پرور ایران دانست.
 
مدیر کل بندر چابهار ضمن اشاره به اهمیت امنیت برای توسعه اقتصادی پایدار تاکید کرد: امنیتی که امروز به ویژه در محور شرق داریم ناشی از جانفشانی، هوشمندی و اقتدار بی دریغ و شبانه روزی نیروهای نظامی و انتظامی است.
 
جانشین فرماندهی قرارگاه شهید فولادی سپاه، ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه سازمان بنادر و دریانوردی و برنامه ریزی این دیدار و نشست صمیمی، مدیران و کارکنان بنادر را پاسداران اقتصادی خطاب و عنوان کرد: برگزاری موفق همایش بین المللی توسعه چابهار در اسفند ۹۷ برگ برنده مهمی در راستای معرفی قابلیت ها و ظرفیت های بندر چابهار به دنیا می باشد.
 
فرماندهی سپاه شهرستان چابهار نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضور مدیر کل بنادر و دریانوردی استان و هیات همراه، به نقش تاثیرگذار سپاه پاسداران در هشت سال دفاع مقدس اشاره كرد و خاطرنشان کرد: از افتخارات پاسداران حضور در تمامی عرصه های اقتصادی، عمرانی و اجتماعی در کنار مردم و سایر ارگانهای دولتی است و در این زمینه آمادگی هر گونه همکاری برای تحقق اهداف نظام و بویژه در حوزه بنادر را بیش از پیش اعلام می داریم.
انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcftxdyew6dyja.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما