تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۳
انتشار دو گواهی دیگر از Wi-Fi Alliance با شماره مدل‌های SM-A561F و SM-A562N از اضافه شدن دو گوشی دیگر به سری گلکسی A خبر می‌دهند.
اضافه شدن دو عضو دیگر به خانواده گلکسی A سامسونگ
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سامسونگ در سال جاری پیشرفت‌های بسیار زیادی داشته است و هنوز هم در صدر فهرست برترین تولیدکنندگان تلفن همراه قرار دارد. بهترین اتفاق در این شرکت تولید و طراحی محصولات جذاب و پرطرفدار است. سامسونگ جزو شرکت‌هایی است که همیشه به نظرهای کاربران خود توجه می‌کند و تغییرات آینده را بر اساس آن‌ها انجام می‌دهد. اکنون خبرهای جدیدی درباره خانواده مقرون به صرفه و محبوب این شرکت یعنی گلکسی A منتشر شده که طرفداران آن را خوشحال خواهد کرد. 
اعضای جدید در انتظار ورود به خانواده گلکسی A
امسال سامسونگ حداقل ۹ گوشی جدید از سری گلکسی A معرفی کرده و حداقل ۳ گوشی دیگر در خط تولید خود دارد که به زودی از آن‌ها رونمایی می‌کند. جدیدترین گزارش‌ها درباره سامسونگ به ما این خبر را می‌رسانند که ۱ یا ۲ گوشی گلکسیA50 نیز در راه هستند. دلیل این خبر جدید ارائه شدن گواهی Wi-Fi Alliance برای این دستگاه‌ها است.
شماره مدل‌های فاش شده در گواهی Wi-Fi Alliance
دستگاه‌هایی با شماره مدل‌های SM-A561F و SM-A562N هم می‌توانند یک گوشی با نسخه‌های متفاوت باشند و هم دو گوشی کاملا مجزا که شماره‌هایشان به هم شباهت دارد. ما تا کنون دو گوشی گلکسی A10e و گلکسی A20e را به عنوان اسپین آف‌های بازار دیده‌ایم. ممکن است با همین شیوه تولید، گوشی بعدی سامسونگ، گلکسی A50e باشد.مسئله‌ای که بیشتر این اتفاقات را جالب می‌کند این است که این دو شماره مدل پیشتر در هیچ سایتی به چشم نخورده بودند؛ در نتیجه آن‌ها گوشی‌های گلکسی A90 و گلکسی A60s نیستند. همچنین ما یک گوشی دیگر با شماره مدل SM-A507FN یافته‌ایم که با تمام کدهای موجود در Wi-Fil Alliance متفاوت است، پس باید برای دیدن اعضای بیشتری از خانواده A باشیم که در آینده خود را به بازار برسانند. سامسونگ با ادغام سری M و A قصد در قدرتمندتر کردن میان‌رده‌های خود بود و تاکنون در این کار موفق بده است. باید دید قدم بعدی این شرکت برای معرفی اعضای جدید گلکسی A چه می‌تواند باشد.
انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcauen6a49n6a1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما