تاریخ انتشار :شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۸
سرویس GamePass شرکت مایکروسافت پس از گذشت چند ساعت، این سرویس را دوباره در دسترس گیمرها قرار داد.
سرویس GamePass پس از چند ساعت دوباره در دسترس قرار گرفت
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، روز گذشته سرویس Xbox Live از دسترس بسیاری از کاربران کنسول Xbox خارج شد و گیمرها هنگام ورود به بخش آنلاین بازی‌ها با پیغامی مبنی بر از دسترس خارج شدن این سرویس مواجه می‌شدند که از گیمر می‌خواست دوباره باز یرا اجرا کند. هنگامی که گیمر برای بار دوم قصد داشت وارد بخش آنلاین بازی شود، پیغام جدیدی برای او نمایش داده می‌شد و به کاربر اعلام می‌‎کرد فقط یکبار حق دارد وارد بازی شود.
پس از گذشت چند دقیقه برخی از کاربران اعلام کردند که با تلاش‌های مکرر توانسته‌اند ارد بازی خود شوند و به بخش آنلاین بای دسترسی پیدا کردند. ظاهرا این ایراد تنها در نسخه‌های دیجیتالی بازی‌ها وجود داشت و نسخه‌های فیزیکی عناوین، می‌توانستند به سادگی و طبق معمول وارد بخش آنلاین شوند. پیغام مذکور هنگام ورود به GamePass در بازی‌ها نمایش داده می‌شد که این اتفاق برای شرکت مایکروسافت بسیار مورد انتقاد است چرا که بسیاری از گیمرهای این شرکت از نسخه‌های دیجتالی استفاده می‌کنند و از دسترس شدن سرویس GamePass عملا باعث از کار افتادن عناوین دیجیتالی خریداری شده توسط گیمرها می‌شود.
شرکت مایکروسافت چند ساعت بعد در صفحه توییتر خود پستی منتشر کرد که در آن علام شده بود تیم پشتیبانی شرکت ما در حال  کار روی این سرویس است و بسیاری از گیمرها توانسته‌اند به بخش آنلاین بازی‌ها دسترسی پیدا کنند. پس از انتشار این توییت بسیاری از کاربران به بخش GamePass متصل شدند اما عده دیگری هنوز نتوانسته‌اند وارد این بخش شوند.
سه ساعت پس از توییت منتشر شده، شرکت مایکروسافت توییت دیگری منتشر کرد که در آن اعلام شده بود مهندسان شرکت توانستند بخش آنلاین را در دسترس گیمرها قرار دهند و مشکلی برای اتصال به این بخش وجود ندارد. شرکت مایکروسافت هنوز قطع شدن چند ساعتی GamePass را اعلام نکرده است و بسیاری از گیمرها به دنبال علت آن هستند.
انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcaiyn6y49n601.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما