تاریخ انتشار :جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۳
امام جمعه اهل تشیع گفت: انتخاب آگاهانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی بسیار اهمیت دارد و مردم باید دور از جبهه نفاق فرد شایسته را انتخاب کنند.
طبل جنگ هراسی استکبار با پشتیبانی جبهه نفاق در آستانه انتخابات مجلس
به گزارش عصرهامون به نقل از پهره حجت الاسلام و المسلمین شجاع الدین ابطحی در خطبه های نماز جمعه این هفته در مصلی فاطمه الزهرا ایرانشهر بیان کرد: انسان هنگامی که صدقه می دهد با شیطان باطنی نفس خود مبارزه کرده است.

وی با اشاره به اول ژانویه که مصادف با ولادت حضرت مسیح است، افزود: این پیامبر عظیم الشأن و مادرش یکی از معجزات الهی هستند و همان گونه که قرآن فرموده مسیح زنده می باشد و زمان ظهور امام زمان (عج) بر می گردد.

امام جمعه ایرانشهر تصریح کرد: حضرت عیسی (ع) یکی از یاران ولی عصر(عج) می باشد.

وی با اشاره به برگزاری همایش قیام تاریخی عاشورا از دیدگاه اهل سنت که چهارشنبه هفته گذشته برگزار شده بود عنوان کرد: این مراسم با حضور مهمانان داخلی و خارجی بسیار باشکوه برگزار شد و از متولیان این برنامه تقدیر می کنم.

ابطحی ادامه داد: همچنین همایش خورشید ولایت با حضور تولیت آستان قدس رضوی و نماینده ولی فقیه سیستان و بلوچستان بسیار باشکوه برگزار شد و این روز خاطرات مقام معظم رهبری را برای مردم ایرانشهر یادآوری کرد.

وی خاطر نشان کرد: مردم باید مراقب باشند که در انتخابات مجلس دچار جبهه نفاق نشوند.

این خطیب جمعه تاکید کرد: برخی افراد در ظاهر حامی مردم هستند ولی در باطن خیانت می کنند و هم چون منافقین رنگ عوض می کنند.

وی در پایان گفت: تعدادی از مسئولین که در مراکز تصمیم سازی و تصمیم گیری کشور و تقویت نظام اسلامی حضور داشتند اما متاسفانه آنان خلاف وعده عمل کردند و با توجه به اغتشاشات اخیر به دنبال نابودی این کشور بودند.

انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcd9j0fkyt0fk6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما