تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان وبلوچستان گفت: در پی اثر گذاری پویش درخانه بمانیم، تردد در محورهای مواصلاتی استان 47 درصدکاهش داشته است.
تردد در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان 47 درصدکاهش داشت
 ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: یک میلیون و 354 هزار و 384 دستگاه خودرو از 25 اسفندماه سال گذشته تا 9 فرودین ماه جاری در محورهای مواصلاتی استان تردد نموده اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته با  2 میلیون و 564 هزار و 365 تردد از کاهش 47 درصدی برخوردار بوده است.

وی در تکمیل مطلب فوق بیان کرد: این آمار نشان می دهد پویش درخانه بمانیم تاثیر گذار بوده و مشارکت مردم در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا موجب کاهش سفرها در این ایام شده است.


این مقام مسئول بیان کرد: براساس آخرین گزارشات مرکز مدیریت راه های این اداره کل، حجم تردد های  ورودی به استان در بازده زمانی مذکور 41 درصد و تردد های خروجی 50 درصد کاهش داشته، همچنین محورهای بمپور – ایرانشهر و بالعکس، هیرمند – زابل و بالعکس، زاهدان- سه راهی دشتک، زهک- زابل و بالعکس به ترتیب پرتردد ترین محور های مواصلاتی استان در این مدت بوده است.

وی اظهار کرد: هم اکنون 80 دستگاه تردد شمار اطلاعات مربوط به تعداد تردد، سرعت  و سبقت غیرمجاز و رعایت نشدن فاصله طولی وسایل نقلیه عبوری در محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان را ثبت می کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با بیان اینکه طرح ملی کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا از 8 فروردین ماه در استان اجرایی شده است، اظهار داشت: پیش بینی می شود با اجرای این طرح ملی شاهد کاهش بیشتر سفرها در جاده های استان باشیم.


انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcdsx0fkyt0xs6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما