کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیر کل اداره اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان؛

ثبت نام مسابقات قرآنی سیستان و بلوچستان آغاز شد/تدام فعالیت بقاع متبرکه استان در ماه رمضان

6 ارديبهشت 1399 ساعت 9:13

حجت الاسلام و المسلمین محسن مومنی مقدم گفت: ثبت نام متقاضیان شرکت در چهل و سومین دوره مسابقات قرآن سیستان و بلوچستان آغاز شد.


حجت الاسلام و المسلمین محسن مومنی مقدم، مدیر کل اداره اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در دو بخش خواهران و برادران و در رشته های قرائت تحقیق، ترتیل،حفظ، اذان، دعاخوانی، هم سرایی و هم خوانی و تفسیر عمومی قرآن کریم برگزار می شود.

وی با بیان این که ثبت نام متقاضیان در این مسابقات از طریق سایت www.my.oghaf.ir و یا مراجعه به ادارات اوقاف محل زندگی شان انجام می شود، ادامه داد: علاقه مندان به شرکت در مسابقات قرآنی استان تا 16 خرداد ماه فرصت دارند برای ثبت نام اقدام کنند.

مدیر کل اداره اوقاف و امورخیریه سیستان و بلوچستان در ادامه از تدام فعالیت بقاع متبرکه استان به صورت مجازی خبر داد و بیان کرد: با توجه به شیوع کرونا و عدم برگزاری اجتماعات، در ماه مبارک رمضان برنامه های مذهبی ویژه این ایام از محل بقاع متبرکه استان به صورت مجازی و آنلاین جهت بهره مندی عموم مردم اجرا می شود.

انتهای پیام/

 


کد مطلب: 123156

آدرس مطلب :
https://www.asrehamoon.ir/news/123156/ثبت-نام-مسابقات-قرآنی-سیستان-بلوچستان-آغاز-تدام-فعالیت-بقاع-متبرکه-استان-ماه-رمضان

عصر هامون
  https://www.asrehamoon.ir