تاریخ انتشار :شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۰
خلیل عوض زاده گفت: سقوط ۳۲ تیر فشار ضعیف و متوسط و آسیب دیدن ۲ دستگاه ترانس ۱۰۰ کاوا از جمله خسارات وارد شده ناشی از طوفان تا این لحظه در سیستان و بلوچستان است.
سقوط ۳۲ تیر فشار ضعیف و متوسط و آسیب ۲ دستگاه ترانس ۱۰۰ کاوا در زاهدان
خلیل عوض زاده، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: با توجه به وزش باد شدید که از روز گذشته در برخی از مناطق این استان آغاز شده است، تمامی تیم های عملیاتی و امدادی این شرکت به صورت آماده باش کامل در آمدند.

وی اظهار کرد: وزش تند باد به واسطه شکستن درختان، تابلوهای تبلیغاتی، سقوط داربست های ساختمانی و غیره، علاوه بر قطعی برق در برخی مناطق زاهدان باعث خسارت به تاسیسات شبکه برق این استان شده است.

وی ادامه داد: سقوط ۳۲ تیر فشار ضعیف و متوسط و آسیب دیدن ۲ دستگاه ترانس ۱۰۰ کاوا از جمله خسارات وارد شده تا این لحظه در سیستان و بلوچستان است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان تصریح کرد: برق بسیاری از مناطق آسیب دیده مجدد وصل شده و برخی از مناطق قطع است که با تلاش همکاران این شرکت با توجه به شرایط بد جوی در حال رفع این قطعی ها هستیم.

عوض زاده گفت: با توجه به این شرایط جوی شهروندان حتی‌ المقدور در خانه مانده و از تردد غیر ‌ضروری پرهیز کنند، همچنین افراد از مجاورت تیرهای برق، کابل‌ های فشار قوی، وسایل هادی برق و انرژی و تجمع در محدوده و محل وقوع حوادث احتمالی دوری کنند.

وی افزود: شهروندان در صورت بروز خاموشی و مشاهده هر گونه حادثه به شبکه توزیع برق، مراتب را با شماره گیری سامانه هوشمند مركز اتفاقات ۱۲۱ توزيع برق گزارش دهند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به ادامه دار بودن طوفان، میزان دقیق خسارت وارده به شبکه‌های توزیع برق پس از فروکش کردن طوفان متعاقبا جمع بندی و اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcg3n9q3ak9w74.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما