کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

سرپرست بخشداری دامن شهرستان ایرانشهر؛

سارقین خودرو آتش سوزی شده از محل حادثه متواری شدند

7 آذر 1400 ساعت 8:39

تیمور کریم زایی گفت: سارقین خودرو آتش سوزی شده از محل حادثه متواری شدند.


به گزارش عصرهامون تیمور کریم زایی، سرپرست بخشداری دامن شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: برای تامین امنیت محورهای مواصلاتی در محل‌های تلاقی دو محور متصل به سه راهی پازرد به کوهیگان و همچنین سه راهی مرآباد و سایگان به مرکز بخش و ایرندگان احداث و استقرار پایگاه و پاسگاه انتظامی ضروری است.

وی با اشاره به حادثه آتش سوزی خودرو در محدوده پل فلزی رودخانه بخش دامن و ضمن تقدیر از شهرداری ایرانشهر نسبت به اعزام خودرو آتش نشان به محل حادثه برای مهار آتش، افزود: احداث پایگاه آتش نشانی بین راهی محدوده سه راهی پل فلزی و در روستای پیرانچ ضروری بوده و همچنین مدیریت برای قسمت حوادث و سوانح محور ترانزیتی ایرانشهر به خاش را مورد تاکید قرار داد.

این مقام مسئول تصریح کرد: استقرار پایگاه امداد و نجات هلال احمر و راهدارخانه در طول محور ترانزیتی ایرانشهر به خاش در نقطه ثقلی پیرانچ بسیار ضروری است.

وی اضافه کرد: احداث پایگاه امداد و نجات، آتش نشانی و راهدارخانه در محدوده روستای پیرانچ محور ترانزیتی ایرانشهر به خاش و ارتقا پاسگاه انتظامی دامن به حوزه انتظامی برای پوشش نظارت بهتر بر محورهای مواصلاتی امری ضروری است.

وی عنوان کرد: خودرو مزبور سرقتی بوده که سارقین با توجه به تعقیب از سوی انتظامی و ناکامی در خارج کردن آن از منطقه، ماشین را آتش زده و خود از محل گریختند.

انتهای پیام/


کد مطلب: 144048

آدرس مطلب :
https://www.asrehamoon.ir/news/144048/سارقین-خودرو-آتش-سوزی-شده-محل-حادثه-متواری-شدند

عصر هامون
  https://www.asrehamoon.ir