کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان:

ایران اسلامی با تکیه بر آموزه های دینی، فتنه های بسیاری را پشت سر گذاشت

3 مهر 1401 ساعت 13:14

حجت الاسلام و المسلمین علی اکبرپور گفت: دشمنان ایران اسلامی در طول 43 سال اخیر همیشه به دنبال تفرقه و آسیب زدن به ایران بودند ، که ملت بیدار با تکیه بر آموزه های دینی این فتنه ها را پشت سر گذاشتند.


به گزارش عصرهامون، به نقل از زاهدنیوز، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبرپور، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان در اجتماع امت رسول الله (ص) در زاهدان بیان کرد: پیامبر اکرم (ص) 23 سال بار مسئولیت سنگین نبوت و رسالت را به دوش کشیدند تا آموزه های دین، و قرآن کریم را در دنیا گسترش دهد.
 
وی با اشاره به آتش زدن قرآن، مسجد و پرچم کشور توسط عده ای آشوب گر، تصریح کرد: امروز در سالروز رحلت جانگداز نبی مکرم اسلام( ص) در این اجتماع، به دشمنان اسلام و نظام جمهوری اسلامی اعلام می کنیم پای قرآن و آرمان های انقلاب اسلامی ایستاده ایم و این بی حرمتی ها را محکوم می کنیم.
 
اکبر پور، با اشاره به اقدامات جهادگرانه نیروهای نظامی و بسیجی در عرصه های مختلف بیان کرد: عده ای آشوب گر در اغتشاشات به این نیروهای جهادی بی حرمتی و آنان را به شهادت رساندند که باید این افراد شناسایی و با آنان برخورد قاطع صورت گیرد.
 
وی با بیان اینکه دشمنان 43 سال دنبال تفرقه در بین مردم بودند گفت: دشمن در طول این سالها به دنبال آسیب و ضربه به ایران بودند و مردم در  8 سال دفاع مقدس را با جان و دل از میهمن اسلامی دفاع کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان گفت: قالب این افرادی که در  کف خیابان ها در این ایام قد علم کردند معمولا بچه دبیرستانی و مدرسه ای بودند.


انتهای پیام/س
 


کد مطلب: 151635

آدرس مطلب :
https://www.asrehamoon.ir/news/151635/ایران-اسلامی-تکیه-آموزه-های-دینی-فتنه-بسیاری-پشت-سر-گذاشت

عصر هامون
  https://www.asrehamoon.ir