کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

فرمانده قرارگاه قدس ‌سپاه: ‌از گروهک‌های تروریستی انتقام سختی خواهیم گرفت/ تعدادی تروریست دستگیر شدند

تسنیم , 10 مهر 1401 ساعت 15:32

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه انتقام خون شهدای اخیر را خواهیم گرفت، گفت: نیروهای امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی سیستان و بلوچستان امنیت و آرامش مردم را خط قرمز خود می‌دانند.


به گزارش عصرهامون سردار سرتیپ پاسدار محمد کرمی در حاشیه مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی زاهدان با تبریک و تسلیت شهادت مظلومانه پاسداران و بسیجیان حریم امنیت، در دفاع از امنیت و آرامش مردم زاهدان اظهار داشت: نیروهای امنیتی‌، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی سیستان و بلوچستان، امنیت و آرامش مردم را خط قرمز خود می‌دانند و ‌بدون شک انتقام سختی در انتظار تروریست‌ها خواهد ‌بود‌ و ‌تعدادی از اینها دستگیر شده‌اند و به زودی تعداد افراد و سلاح‌هایی که به کار می‌بردند را خواهیم دید.
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه به فضل الهی و با توکل به خدا و با همت مردم سیستان و بلوچستان امنیت کاملاً در استان برقرار است، افزود: به هیچ‌کسی اجازه نمی‌دهیم امنیت کشور و امنیت مردم عزیز و بزرگوار ما را مورد خدشه قرار دهد.
وی با بیان اینکه سپاه پاسداران هرگونه تهدید علیه امنیت مردم کشور به سیستان و بلوچستان را با قاطعیت‌، صلابت و شجاعت پاسخ خواهند داد، تصریح کرد: نیروهای جان بر کف انتظامی و امنیتی برای تأمین امنیت ملت بزرگ ایران‌، از بذل جان و خون خود دریغ ندارند و به مزدوران و ایادی وابسته به استکبار و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اجازه شرارت و شیطنت نخواهند داد.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه در حادثه تروریستی روز جمعه زاهدان مردم هوشیاری خود را ‌مانند همیشه حفظ کردند و با معاندان همراهی صورت نگرفت، خاطرنشان کرد: این شهدا‌ تقدیم ‌تامین امنیت پایدار منطقه شد‌ و هرگز اجازه نخواهیم داد‌ که تفاله‌های‌ ا‌ستکبار خللی به یه سرکردگی ‌اسرائیل جنایتکار و ‌آمریکا که در راس‌ این فتنه‌ها قرار دارد به امنیت مردم خللی وارد کنند و آنها هرگز در این استان با وحدت شیعه و سنی به ‌مقاصد خود نخواهند رسید‌‌.
انتهای پیام/


کد مطلب: 151821

آدرس مطلب :
https://www.asrehamoon.ir/news/151821/فرمانده-قرارگاه-قدس-سپاه-از-گروهک-های-تروریستی-انتقام-سختی-خواهیم-گرفت-تعدادی-تروریست-دستگیر-شدند

عصر هامون
  https://www.asrehamoon.ir