کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

شهردار زاهدان:

 اغتشاش گران خسارات هنگفتی به شهر و شهرداری وارد کردند/ پرسنل را کتک و خودروهای خدمات شهری را آتش زدند

10 مهر 1401 ساعت 16:43

محمد امیر براهویی شهردار زاهدان گفت: اغتشاش گران خسارات هنگفتی به حوزه شهر و خدمات شهری زاهدان وارد و پرسنل آتش نشانی را کتک زدند.


محمد امیر براهویی، شهردار زاهدان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: اغتشاش گران در حوادث اخیر به هیچ چیز رحم نکرده و خسارت هنگفتی به حوزه شهر و خدمات شهری زاهدان وارد کردند.

وی افزود: اقدام ددمنشانه و وقیحانه اغتشاش گران به اموال عمومی و تاسیسات و زیرساخت های شهری خسارت هنگفتی وارد کرد که حریق کامل یک ایستگاه آتش نشانی، ضرب و شتم پرسنل،غارت تجهیزات و امکانات، آتش زدن پاساژها و کلینیک ها یا بانک ها، آتش زدن سازمان موتوری شهرداری تنها بخشی از خسارات وارده است.

براهویی ادامه داد: اغتشاش گران باحمله به ماشین های خدمات شهری شهرداری زاهدان تعداد زیادی ازخودروها را به آتش کشیده و از مدار خارج کردند که این اقدام باعث اختلال درجمع آوری زباله ها شده است.
شهردار زاهدان تاکید کرد: این اقدام اراذل و اوباش نشان داد صف مردم از اغتشاش گران جدا است، و منافع شهر و شهروندان برای اغتشاش گران اهمیتی ندارد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 151823

آدرس مطلب :
https://www.asrehamoon.ir/news/151823/اغتشاش-گران-خسارات-هنگفتی-شهر-شهرداری-وارد-کردند-پرسنل-کتک-خودروهای-خدمات-شهری-آتش-زدند

عصر هامون
  https://www.asrehamoon.ir