تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴
سردار محمد کرمی با بیان اینکه مجموعه های مراکز انتظامی، نظامی و امنیتی خط قرمز ما هستند، گفت: در حوزه امنیت با هیچ کسی تعارف نداریم و با تلاش نیروهای نظامی و همراهی مردم آرامش برقرار است و بخشی از این افراد که دستگیر شدند و این اقدامات خرابکارانه را انجام دادند باید خسارت ها را پرداخت کنند.
مراکز انتظامی، نظامی و امنیتی خط قرمز ما هستند/ در حوزه امنیت با هیچ کسی تعارف نداریم/ کسی که مطالبه به حق دارد، بانک و مدرسه آتش نمی زند
به گزارش عصرهامون، سردار محمد کرمی، فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور در همایش بصیرت و همدلی با بیان اینکه انقلاب اسلامی، اراده الهی برای اجرای احکام اسلامی است، بیان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی با تمام توان تاکنون در میدان های مختلف با ما مقابله کردند و حالا در جنگ ترکیبی، خصوصا در حوزه جنگ شناختی تلاش می کنند با این انقلاب مقابله کنند، انقلابی که در حوزه های مختلف اقتصادی، سیاسی و علمی روبه پیشرفت و در دنیا مطرح شده است.
 
وی با بیان اینکه در حالی دشمن تلاش می کند در مقابل انقلاب بایستد که از جنگ شناختی و کلید واژه ها در طراحی های مختلف استفاده می کنند تا ذهن ها به سمتی که می خواهند هدایت شود، ادامه داد: دشمن با کمک ابزار رسانه و فضای مجازی در قدم اول اشغال و هدایت ذهن را به سمتی پیش می برد که خود طراحی کرده و تلاش می کند هر بار با موضوعی از مشکلات مردم ورود پیدا کند و هر روز سراغ یک قشر می رود تا همه جامعه را درگیر کند.
 
فرمانده قرارگاه قدس با بیان اینکه در راس همه دشمنان؛ آمریکا، انگلیس خبیث و یهود از طراح ترین افراد در جنگ شناختی هستند، تصریح کرد: قرآن کتاب الهی بارها به مسلمانان تاکید کرده مراقب باشید که دشمن اصلی شما یهود است و مخالفین توسط شبکه هایی که با حمایت مالی مزدوران آمریکا و انگلیس تغذیه می شوند و تمامی هزینه ها جهت اقدامات خرابکارانه را می پردازند.
 
وی گفت: در نظام جمهوری اسلامی مقام معظم رهبری بارها تاکید کردند، نظام اسلامی است و غیر واقعیت به مردم گفته نمی شود، نظام پیگیری می کند و واقعیت هر چه باشد محکم برخورد می کند.
 
در موضوع دخترچابهار اگر کسی مقصر باشد ملاحظه نمی شود و محکم برخورد می کنیم

کرمی با بیان اینکه مدل اعتراض در هر استان فرق می کند، تشریح کرد: تعدادی با آتش کشیدن بانک ها اعتراض خود را نشان می دهند، دیگری چادر از سر زن محجبه می کشد و یا پرچمی که اسم الله نوشته شده و قرآن را آتش زدند، البته دشمنان بارها اعلام کردند این موارد بهانه است، هدف اصل نظام یعنی اصل اسلام را نشانه گرفته اند.
 
وی با اشاره به بررسی دشمنان به موضوعات حساس در سیستان و بلوچستان اظهار کرد: در این استان دشمن برای تحریک جوانان از غیرت استفاده می کند و یک تعداد افراد ناآگاهانه یا حتی دانسته قضیه چابهار را مطرح کردند، این موضوع بار شرعی دارد و صحبت در این خصوص به دلیل اینکه حیثیت و آبرو مطرح می شود باید حفظ شود و قابل بررسی است.
 
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق ادامه داد: موضوع دختر چابهار به صورت شفاف به مردم اطلاع رسانی خواهد شد، اگر کسی در این قضیه مقصر باشد ملاحظه نمی شود و محکم و قانونی برخورد خواهد شد، مردم سیستان و بلوچستان مردمی انقلابی و هوشیار هستند و پس از آگاهی و تشخیص صف خود را از دشمنان جدا می کنند.
 
 کسی که مطالبه به حق دارد، بانک و مدرسه آتش نمی زند

وی با اشاره به حوادث چند روز گذشته در زاهدان بیان کرد: در چند روز اخیر دشمنان با نفوذ در جمع نمازگزاران، حادثه ای را به وجود آوردند اما بلافاصله نمازگزاران پس از دانستن ماجرا صف خود را جدا کردند، چراکه مردم به دنبال آتش زدن بانک و اموال عمومی نبودند و یک تعداد از اغتشاشگران اقدام به تیراندازی و آتش کشیدن اموال عمومی کردند.
 
وی با بیان اینکه هدف شهید هاشمی و همرزمانش ایجاد امنیت و عدم آسیب رساندن به مردم بود، گفت: این افراد برای امنیت و حفظ جان مردم جان خود را نثار کرده و به فیض شهادت نائل آمدند، علو درجات برای عزیزانی که بی گناه در حادثه تروریستی آسیب دیدند، خواستار هستم.
 
کرمی گفت: مردم عزیز بدانند دشمنان به دنبال این هستند که امنیت، انسجام و توسعه ای که در استان در حال شکل گیری است را از بین ببرند، چراکه این استان دارای ظرفیت های بسیار بالا و به سرعت در حال رشد است و دشمنان نمی خواهند باور کنند.
 
وی با بیان اینکه اگر کسی مطالبه به حقی داشته باشد بانک و مدرسه آتش نمی زند، اذعان کرد: بانک، آمبولانس برای خدمت برای مردم است و این تجهیزات و دستگاه ها پس از تلاش های فراوان به استان ما آمده است و حتی اموال و دارایی مردم را هم به آتش کشیدن و تمامی اینموارد طراحی پشت پرده شبکه های معاند است که در حال تحریک مردم هستند چراکه از هوشیاری مردم در میدان عصبانی شدند و دائم در حال خبررسانی های کذب هستند.
 
در حوزه امنیت با هیچ کسی تعارف نداریم

فرمانده قرارگاه قدس ادامه داد: شبکه های بیگانه بدانند راه به جایی نخواهند برد، چراکه این افراد جیره خوار استکبار هستند کسی که به این قدرت ها وصل شود به جایی نمی رسند و نظام اسلامی امروز متکی به خدای متعال است و از هیچ قدرتی هراس ندارد.

انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcdsf0fjyt0kj6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما