> وحدت راهبردی مردم سیستان و بلوچستان ناگسستنی است | عصر هامون
تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱
نایب‌رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:

وحدت راهبردی مردم سیستان و بلوچستان ناگسستنی است

ابراهیم عزیزی گفت: هیچ جریان، فرد، گروه و دشمنی نمی تواند وحدت راهبردی مردم سیستان و بلوچستان را خدشه دار کند و این مساله در طول تاریخ ثابت شده است.
وحدت راهبردی مردم سیستان و بلوچستان ناگسستنی است
به گزارش عصرهامون، ابراهیم عزیزی، نایب‌رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی امروز در همایش سران طوایف، علما و معتمدان شیعه و سنی سیستان و بلوچستان بیان کرد: وحدت و یکپارچگی مردم مومن و انقلابی سیستان و بلوچستان بر اساس برداشتی که در طول سال‌های گذشته از این استان داشته‌ام و در یک نگاه اجمالی می‌توان ادعا کرد که در طول تاریخ بی نظیر بوده است.

وی افزود: وحدت و همبستگی مردم سیستان و بلوچستان در برابر دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری سالامی ایران همچون سد و دژه مستحکمی بوده که نفوذ ناپذیر است.

نایب‌رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ جریان، فرد، گروه و دشمنی نمی تواند وحدت راهبردی مردم سیستان و بلوچستان را خدشه دار کند و این مساله در طول تاریخ ثابت شده است.

وی ادامه داد: مردان و زنان شجاع، دلیر و با بصیرت سیستان و بلوچستان از ابتدای انقلاب اسلامی در تمام صحنه های نظام حضوری فعال داشته و همچنان دارند و این مساله دشمنان را نگران و عصبانی کرده است.

عزیزی اظهار کرد: مردم با بصیر،آگاه و شجاع سیستان و بلوچستان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون خالق صحنه‌های بی‌نظیری در دفاع از نظام و آرمان‌های انقلاب بوده‌اند.

وی ادامه داد: شیعه و سنی سیستان و بلوچستان در پیروزی انقلاب، دوران جنگ تحمیلی، در مقابله با اشرار و مخلان نظم و امنیت و ایستادگی در برابر زیاده خواهی‌های جهان استکبار به خوبی درخشیدند.

هوشیاری مردم اجازه ایجاد تفرقه به دشمنان نمی دهد

نایب‌رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن امروز این وحدت و همبستگی مردم سیستان و بلوچستان را هدف قرار داده است که با هوشیاری مردم این استان این‌بار هم همچون گذشته به اهداف شوم خودشان نخواهند رسید.

وی بیان کرد: پیوند بین علما و مردم شیعه و سنی سیستان و بلوچستان ناگسستنی است و به دشمنان قسم خورده این مرز و بوم اجازه نخواهند داد که این وحدت و همبستگی آنان را خدشه دار کنند.

نایب‌رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مشترکات فراوانی بین شیعه و سنی از جمله، دین، کتاب آسمانی، قبله، آیین مشترک، آداب و فرهنگ مشترک وجود دارد و با این حجم عظیمی از مشترکات دشمن به اهداف شوم خودش نخواهد رسید.

وی گفت: همه باید تلاش کنیم تا از ظرفیت‌های مشترک و هم‌افزایی ما در راستای پیشرفت و توسعه و آبادانی سیستان و بلوچستان هزینه شود.

انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcexz8zojh8nvi.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما