تاریخ انتشار :يکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

حمله ناجوانمردانه به ماموران وظیفه راهور چابهار

سردار محمد قنبری از حمله ناجوانمردانه به به دو نفر از سربازان وظیفه پلیس راهور چابهار خبر داد.
حمله ناجوانمردانه به ماموران وظیفه راهور چابهار
به گزارش عصرهامون، سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان بیان کرد: ساعت ۱۹۰۰ شب جاری در محل دکه بازار واقع در خیابان امام خمینی شهرستان چابهار دو نفر شرور  مسلح به دو نفر از سربازان وظیفه پلیس راهور ان شهرستان که در حال انجام وظیفه و ارائه خدمات ترافیکی به مردم بودند به صورت ناجوانمردانه حمله و به سمت آنان تیراندازی و از محل متواری شدند.

وی افزود: در اثر تیراندازی یکی از افراد مسلح که ملبس به لباس محلی بود سرباز وظیفه بنیامین فاضلی اهل سراوان از ناحیه  کتف مجروح و سرباز وظیفه عارف هوتی اهل چابهار نیز از ناحیه کتف مجروح شدند که هر دو سرباز وظیفه بلافاصله به بیمارستان منتقل و کادر درمان اقدامات فوری و خوبی را برای معالجه آنان شروع کردند.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: با سرنخ های خوبی که به دست آمده و تیم ویژه ای از زبده ترین کارآگاهان در این زمینه تشکیل شده اقدامات گسترده ای برای دستگیری ضاربان از خدا بی خبر شروع شده و انشالله در کمترین زمان ممکن دستگیر، محاکمه و به سزای اعمال خود خواهند رسید.

قنبری گفت: این گونه اقدامات مزبوحانه پلیس را در ارائه خدمات به مردم مصمم تر میکند و مردم نیز هر گونه اطلاعاتی در این زمینه کسب کردند از طریق ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.

انتهای پیام/ https://www.asrehamoon.ir/vdcjmtevouqeihz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما