تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۸
رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از نظارت و کنترل ۲هزار و ۴۲۴ ناوگان حمل و نقل عمومی در ۸ماهه سالجاری در این استان خبرداد که رشد ۱۳ درصدی رانسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.
افزایش ۱۳ درصدی نظارت و کنترل بر ناوگان حمل ونقل عمومی در سیستان و بلوچستان
به گزارش عصرهامون،  یاسر محمد حسنی با اشاره به اینکه این میزان کنترل و نظارت در قالب ۱۳۷ مانور در سطح محورهای مواصلاتی انجام شده،اظهارداشت:در بحث کنترل‌های میدانی ناوگان مسافری ، رعایت موارد ایمنی از جمله وجود تجهیزات ایمنی ، جعبه کمک‌های اولیه ، کپسول آتش‌نشانی ، اسناد و مدارک حمل و نقلی و صورت وضعیت در دستور کار قرار دارد.

وی گفت:این طرح با هدف بازدارندگی، شناسایی و اعمال قانون بر تخلفات رانندگی، ارتقای ایمنی تردد و کاهش تصادفات و فوتی‌های جاده‌ای، توسط این اداره‌کل و با همکاری پلیس راه استان به صورت مستمر در حال اجرا است.

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: با توجه به آغاز فصل سرما ، بروز شرایط نامساعد جوی در محورهای مواصلاتی و جلوگیری از سوانح و حوادث جاده ای ، رانندگان  باید کنترل بیشتری بر وسایل نقلیه  از لحاظ دارا بودن تجهیزات ایمنی سالم بر اساس نظریه مدیر فنی هنگام صدور بارنامه و صورت وضعیت داشته باشند.

محمدحسنی یاد آورشد:نتایج حاصل از گشت و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی در استان جمع‌بندی و باشناسایی‌ تخلفات موارد به کمیسیون ماده ۱۱ ،۱۲و۱۴ استانی ارجاع داده می‌شود تا پس از بررسی مطابق دستورالعمل‌ها رای لازم صادر شود. https://www.asrehamoon.ir/vdcfemdymw6dt1a.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما