تاریخ انتشار :يکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در گرامیداشت دهه مبارک فجر بیش از یک هزار و ۳۵۹ طرح آماده بهره‌برداری است.
یک هزار و ۳۵۹ طرح در سیستان و بلوچستان آماده بهره‌برداری است 
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، منصور بیجار بیان کرد: در چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک هزار و ۳۵۹ طره با اعتباری بالغ بر پنج هزار و ۱۷۰ میلیارد در سیستان و بلوچستان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: در این ایام ۸۳ طرح با مجموع اعتبار بیش از ۱۰۶ میلیارد تومان در سیستان و بلوچستان کلنگ‌زنی خواهد شد.

بیجار بیان کرد: طرح‌های قابل افتتاح در دهه فجر امسال از نظر تعداد ۱.۷۸ برابر و از نظر اعتبار هزینه شده نیز تقریباً ۱.۸۹ برابر نسبت به دهه فجر سال ۱۴۰۰ افزایش داشته است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تصریح کرد: از مهم‌ترین طرح‌های قابل افتتاح امسال را ۴۹ واحد مسکن ملی در شهرهای گلمورتی و سیب و سوران با اعتبار بیش از ۱۹ میلیارد تومان، احداث بیش از ۶۶ کیلومتر راه روستایی با اعتبار ۱۵۴ میلیارد تومان، احداث، بازسازی و تکمیل ۳۶۲ کلاس درس با اعتبار بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان عنوان کرد.

وی اظهار کرد: همچنین احداث فاز دوم خط برق اسپکه - نیکشهر با اعتبار بیش از ۱۱۷ میلیارد تومان، گازرسانی به زابل با اعتبار ۳۲۰ میلیارد تومان و بهسازی بیش‌از پنج کیلومتر راه از دیگر طرح‌های مهم گرامیداشت دهه فجر در سیستان و بلوچستان است.

بیجار تأکید کرد: امسال بیشترین اعتبار هزینه شده در بخش کشاورزی سیستان و بلوچستان با افتتاح ۵۱۳ طرح با سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۲۶۹ میلیارد تومان از محل اعتبارات دولتی، تسهیلات بانکی و آورده شخصی است.

انتهای خبر/ س
  https://www.asrehamoon.ir/vdcf1tdyxw6dtca.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما