تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸
فرمانده سپاه کنارک استقرار نظام مردم‌سالاری دینی را از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و گفت: در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت.
مردم‌سالاری دینی از دستاوردهای انقلاب اسلامی است
غلامرضا سرکاش در گفتگو با خبرنگار عصرهامون، ضمن تبریک دهه مبارک فجر و با اشاره به برنامه‌های ویژه گرامیداشت این دهه، بیان کرد: رفع خفقان و سرنگونی نظام دیکتاتوری و سلطنت پهلویی و جایگزین‌شدن نظام مردم‌سالاری دینی، یکی از مهم‌ترین دست آوردهای سیاسی انقلاب اسلامی ایران بشمار می‌رود.
 
وی در خصوص اینکه اگر انقلاب اسلامی پیروز نمی‌شد، ایران الان چه وضعیتی داشت، گفت: در دولت شاهنشاهی حقیر و عقب‌مانده بودیم، نمونه آن نیز حضور افراد بیگانه در کشور و همچنین ادامه برنامه کاپیتولاسیون در ایران رواج داشت.

این مقام مسئول در پاسخ به سؤال اینکه چرا انقلاب اسلامی تبدیل به الگویی برای محرومان و ستم‌دیدگان و مستضعفان شد، افزود: انقلاب اسلامی در عمل نشان داده که یارویاور مستضعفان و محرومان بوده است، نمونه آن را هم در کشورهایی چون سوریه و یمن به نمایش گذاشته است .

فرمانده سپاه کنارک ادامه داد: غبارروبی مزار شهدا در مسجد امام حسن مجتبی، همایش رژه قایقرانان بسیجی شهرستان و همچنین نشست روشنگری با ریش‌سفیدان کنارک و روستاهای هم جوار و به صدا در آوردن زنگ انقلاب در سطح مدارس از مهم‌ترین برنامه‌ها در این هفته است.

انتهای پیام/ خ
 
https://asrehamoon.ir/vdcfevdycw6dtya.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما