تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی زهک خبر داد:

ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در بین دانش‌آموزان زهکی

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی زهک گفت: با همکاری آموزش و پرورش و مدیران واحد‌های تولیدی، دانش‌آموزان این شهرستان در قالب تور‌های ترویجی، با فرهنگ کار و کارآفرینی آشنا می‌شوند.
ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی در بین دانش‌آموزان زهکی
به گزارش پایگاه خبری عصرهامون، شهرام کول‌زاده در حاشیه بازدید دانش‌آموزان دوره اول و دوم متوسطه دبیرستان شهید صباغی شهرستان زهک از چند کارگاه تولیدی، تقویت فرهنگ کار و تلاش، زمینه‌سازی برای توسعه و نهادینه‌سازی فرهنگ تعاون در بین دانش‌آموزان، کمک به شکوفایی خلاقیت دانش‌آموزان، افزایش توانایی و مسئولیت‌پذیری آنان، تقویت روحیه کارآفرینی و افزایش مهارت دانش‌آموزان از جمله اهداف برگزاری تور‌های ترویجی فرهنگ کار و کارآفرینی بیان کرد.

وی اظهار کرد: هنگامی که فرهنگ کار بعنوان یک ارزش در دانش‌آموزان نهادینه شود می‌توان انتظار داشت در آینده به سمت کارآفرینی یا ایجاد شغل از طریق تعاونی و به طور کلی ارزشمندی کار و فعالیت حرکت کنند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی زهک ادامه داد: سرمایه‌گذاری در فرهنگ هزینه محسوب نمی‌شود، چون این ارزش بعنوان مهمترین عامل حرکت، بهره وری و پیشرفت نیروی انسانی است.

کول‌زاده گفت: در قالب تور ترویجی فرهنگ کار و کارآفرینی، حدود ۳۰ نفر از دانش‌آموزان از کارگاه تولید پنیر لاکتیکی و کارگاه تولیدی شهد شیرین سیستان بازدید کردند.

انتهای خبر/ ف
  https://asrehamoon.ir/vdcjtaevouqeioz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما